Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Debrecenben a Biczó István...

Debrecenben a Biczó István kert milyen környék? Érdemes ott családi házat nézni vásárlásra?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 17:49
 1/3 anonim válasza:

Szerintem nem nagyon...

Elég sok etnikum és kétes család lakik arra, azért alacsonyak ott a telekárak. A város sem tervez pont emiatt semmilyen fejlesztést arra.

Mindemellett 2 barátunk is lakik ott, szóval élnek ott rendes emberek is!

Mindenesetre jól nézd meg, hogy kik a szomszédaid!

Viszont este én nem szívesen járnék arra...

2010. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 claidheamohmor ***** válasza:
nagyanyámnak van ott kertje. Amikor már csak hetente egyszer, vagy ritkábban tudott kijárni, minten héten elloptak onnan valamit, szivattyút, szerszámokat, bort, stb. Egy cimborám kollégájának kipucolták a házát, amíg dolgozni volt :) Egyébként csendes környék, szerintem meg lehet próbálni, ha tudsz költeni biztosításra, biztonságtechnikára, és ha bírod a hosszú buszozást, vagy az autózást, mert ez nem olyan környék, hogy "na, nincs itthon valami, beugrok a boltba", vagy "elugrok a haverokkal sörözni a belvárosba", "beszaladok a -bármilyen- hivatalba", stb. - szerintem
2012. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én itt lakom 18 éve. Bírhatatlan. Tele van etnikummal. Főleg a legforgalmasabb hely a buszmegálló. Arra nem szabad mászkállni! Nem ajánlatos! :)
2013. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!