Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik az elektromos...

Hogyan zajlik az elektromos kapacitásbővítés egy családi házban?

Figyelt kérdés

Próbáltam utánanézni a Démász honlapján tájékozódni, de sehol sem jutottam elég információhoz.

20A-ról emelnénk 32A-ra, egy fázis van a lakásban.


2017. nov. 8. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézelődjél tovább a démász honlapján és keress olyat,hogy regisztrált szerelők.. aztán valamelyiket felhívod és kimegy (nekünk eon és kért 3000ft-ot a szerelő amiért kijött,de ha vele csináltatjuk akkor levonja) aztán az szépen körbenéz és elmondja a folyamatot és az árát. (nekünk bentről kimegy az óra és a fővezetéket is cserélni kell,a szerelő intézi nekünk a papírmunkát is)
2017. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A démásznál megvan hogy mennyi teljesítménynövelésig nem kell fizetni.Én ezt pontosan nem tudom, de úgyis kell keresned egy villanyszerelőt aki majd megmondja.


Kell egy villanyszerelő vállalkozó, aki lepapírozza (helyszíni felmérés alapján) hogy a belső hálózatod megfelel e ennek. Ha igen, akkor ő erről nyilatkozik egy papíron. (Nem ingyen)

Felkeresed az igényeddel a démászt, majd kimegy hozzád a szerelőpáros akik miután elkérték azt a nyilatkozatot, megcsinálják a növelést. Ennyi.

2017. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan hol laksz?
2017. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kecskemèten
2017. nov. 8. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szegedi lennél,tudnék segíteni...
2017. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!