Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen alaprajzot...

Ignis Subdialis kérdése:

Szerintetek milyen alaprajzot kössek egy ilyenhez?

Figyelt kérdés

A Hygge - harmónia dán módra c. könyv borítóján ( [link] ) látható papucsot szeretném megkötni. Fontos lenne, hogy pont így vagy nagyon hasonlóan nézzen ki. Szerintetek hogy kössem? Esetleg több darabból? Milyen alakú darabokból?

Szeretném ha olyanok válaszolnának, akik már kötöttek vagy láttak már ilyesmi papucsot.



2017. nov. 27. 12:01
 1/4 A kérdező kommentje:
(Hozzáteszem, órákig kerestem a google-ben, youtube-on útmutatót angolul (knitted slippers, how to knit slippers), dánul (strikkede tøfler), magyarul - sikertelenül. A legközelebbi amit találtam, ez: [link] )
2017. nov. 27. 12:08
 2/4 anonim ***** válasza:

A garnstudio.com oldalán rengeteg ilyen van, bár nincs mind magyarra fordítva, de angolul tökéletesen érthető. (vagy más nyelven)

ezeket én most svédül kerestem le, de ha a kiválasztott papucsra rámész, megnézheted a képre kattintva, milyen nyelven érhetőek el (a legördülő menüben)

[link]

2017. nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyébként, csúcsnál kezdesz, harisnyakötötűkkel, lustakötéssel. Körben kötsz. két helyen minden második sorban szaporítasz két oldalon, két szemet. Mikor elérsz a lábfej szélességéig, kötsz két-három centit eszaporítás nélkkül, körben, aztán középen (pont a két szaporított vonal közt) leláncolsz négy szemet, a továbbiakban oda-vissza kötsz, amíg a teljes hosszúságot el nem éred. Jótanács: kicsit kisebbre vedd, mert a lustakötés nagyon rugalmas. A végén a sarkánál összevarrod.
2017. nov. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnos a könyvborítón látható típust én nem találtam meg köztük, s bár sok másik sokkal jobban tetszik, fontos lenne, hogy ugyanaz/nagyon hasonló dizájn legyen.
2017. nov. 28. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!