Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Adventi, karácsonyi díszeket...

Adventi, karácsonyi díszeket mire akasztjátok fel az ajtón, ablakon? "tapadókorongra"?

Figyelt kérdés
Hol lehet venni ilyen tapadókorongot? vagy ragasztjátok? amiket néztem, az mindegyik szalaggal vagy kötővel van ellátva.
2017. dec. 3. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én cellux-al szoktam felragasztani.
2017. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én legutóbb egy háztartási cuccokat árusító boltban vettem. De biztos találsz autós boltban is vagy akváriumi cuccokat árusító helyen is.
2017. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha fa ajtó vagy ablak, lehet rajzszögre is tenni (a tok felső részén nem látszik a rajzszög helye). A műanyagra csak a tapadókorong jó. Hipermarketekben, háztartási boltokban, barkácsáruházakban lehet kapni. Kisebb dolgokat a cellux is elbír.
2017. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tapadókorong az azért nem jó, mert ha valamiért bepárásodik az ajtó-ablak, lepotyog a cucc.

Én kétoldalú ragasztószalagot tartom a legjobbnak, amiből egy tekercs kitart vagy 20 évig.:)

[link]

2017. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ún. ablakklipszeket használok, az ablakkeretbe be lehet akasztani, és rá lehet lógatni díszeket. Innen lehet pl rendelni: [link]

De azt hiszem láttam ilyet a Praktikerben is meg még néhány helyen.

2017. dec. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, a bejárati ajtóra ez nem használható, az ajtóra tettem egy sima öntapadós akasztót, az ott van állandóra, mindig az évszaknak megfelelő díszt akasztok rá.
2017. dec. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!