Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha be van párásodva a vízóra...

Ha be van párásodva a vízóra es nem tudom leolvasni, mi a teendő?

Figyelt kérdés
2017. dec. 5. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
meg kell ütögetni kicsit, hátha elgördül egy vízcsepp. Ha nem működik kérni kell a mérő cseréjét.
2017. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg ha nem használsz semennyi meleg vizet sehol a lakásban akkor az óratest teljesen visszahűl és megszűnik a belső kicsapódás.,ez legalább kb 2-3 óra meleg víz szünet!!

Vagy,..

Ha hajszárítóval fújod türelmesen szép lassan,kb 3-5 percig (20cm-nél nem közelebb!) akkor átmelegszik a plexi,és a belső oldaláról eltűnik a pára. Ekkor leolvasható lesz.

2017. dec. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A hajszaritot probaltuk semmi nem törtent!

Meg is ütögettük,semmi

2017. dec. 5. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokkal több idő kellene hozzá, lehet nem szánnátok rá annyit. Amit most írok, azt nem javaslom, hogy csináljátok, mindössze annyit állítok, hogy én lehet lennék olyan elvetemült, hogy bejátsszak egy ilyet. Párezer forintos elektromos ventilátoros-fűtőszálas hősugárzó tisztes távolságban mindentől, nem is ráfordítva az órára, rendes emelvényen, eldőlésgátlással, vatta új hosszabbítóval, kábellel a levegőben, MAJD áram neki legkisebb fokozaton, fedél a helyére, három óra múlva visszanéznék rá. Ha akkor se alakul semmit, akkor neki bizony a k...
2017. dec. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elnézve a válaszokat lehet hogy hülyeséget írok,de nem lehet,hogy azért párásodott be,mert mondjuk nincs vízfogyasztás már egy ideje?Mondjuk felszerelés óta. Esetleg el van zárva és némi víz és levegő van benne. Meg kell nyitni a csapot és kiengedni némi vizet amíg ki nem tisztul. Nekem ez tűnik logikusnak. De én még melegvizes vízmérővel nem találkoztam,úgyhogy tapasztalatom nincs olyasmiről. Ha tényleg melegvizesről van szó,akkor tényleg az lehet a megoldás,hogy megvárod amíg lehül benne a víz. De ez lehet,hogy hülyeség. :)
2017. dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!