Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van egy kandallónk ami üveglap...

Van egy kandallónk ami üveglapon áll! Az üveg lap nem lett körbenyomva szilikonnal így szennyeződés került alá valamint nedvesség is látható! Hogyan lehet ezeket eltüntetni? Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés

2017. dec. 15. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Felemeled az üveglapot, kitakarítasz alatta és visszateszed. Én üveglappal fedett asztalokon küzdöttem a problémával, sajnos más megoldást nem találtam. Sűrített levegővel általában csak befelé sikerül hajtani a koszt, a jól felhígított tisztítószer pedig még csak-csak beszivárog, de a koszt nem hozza ki és megszáradni sem hajlandó.
2017. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem beépített kandallód van.

Mi a probléma?

Kihúzod a csövet a falból, letolod a kandallót az üvegről, kipucolod, lepucolod, megpucolod és vagy körbeszilózod amikor visszateszed, vagy nem rakod üveglapra, mert mi a fenének?

2017. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!