Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Győr-Moson-Sopron vagy inkább...

Győr-Moson-Sopron vagy inkább Komárom-Esztergom megye?

Figyelt kérdés

Melyk megyében több a munkalehetőség és hol érdemesebb lakást venni, hogy albérletbe kiadjam?

Irnátok olyan városokat ahova megéri költözni?


Válaszaitokat előre is köszönom!



2017. dec. 30. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal Győr-Moson-Sopron a második legélhetőbb megye Magyarországon.

Ha olyan helyen él az ember, akkor lehet hogy 20-30 perc utazásnyira már határnál vagy, és dolgozhatsz osztrák bérekért. Amit ugye Magyarban költesz el, így elég szép kis életet össze lehet ott hozni.

2017. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Győrben vagy Sopronban vegyél lakást kiadás céljára!
2017. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Győrben iszonyú nagy a kereslet kiadó lakásokra.

Csak persze ez a lakások vételi árában is tükröződik.

2017. dec. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Én most már egy ideje Komáromban élek. Mindig azt mondták pozitívumnak, hogy itt Révkomáromban sokkal több pénzt lehet keresni, magyar oldalon meg elkölteni, mert alacsonyabbak az árak (ez főképp albérletekre nézve érzékelhető) azonban itt szerintem kevés a munkahely, főképp gyári munkára keresnek embert, valamint a hétköznapokon nagyon kihalt az egész város ha nincsenek itt a diákok.

Idén költözünk majd Győrbe, na ott viszont én személy szerint úgy látom nagyobb eséllyel indul az ember. Sokkal több munkalehetőség és szerintem ez a jövőben is csak nőni fog. Ha pedig lakást szeretnél kiadni akkor talán nincs is jobb hely, megéri inkább Győrben egy drágább lakást venni,ha tehetném én is ezt tenném, szinte biztos hogy vissza hozza a pénzt. :) Sok sikert!

2018. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy Sopront választanám.
2018. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!