Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Betörések gyakorisága, közbizt...

Habzabza kérdése:

Betörések gyakorisága, közbiztonság Dunaharasztin az elmúlt években hogyan változott?

Figyelt kérdés

Kérem írjátok meg tapasztalataitokat, hogy az elmúlt 2-3 évben voltak-e betrörések, betörési kísérletek a környéketeken. Megköszönném, ha utcát, környéket is írnátok.

Valamint aki régebben lakik ott, tapasztalt-e esetleg javulást az elmúlt években.



2018. jan. 12. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Ha komolyan érdekel kérdezd meg a helyi rendőrségen. Mi is azt tettük, mielőtt házat vettünk. Konkrétan felsorolta a nyomozó a problémás részeket.
2018. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán itt nézd meg.

[link]

2018. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem javult, régebben több betörés volt, bár a statisztikát nem tudom, bár este nem mászkálok!
2018. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönön az eddigi segítséget. A police.hu oldalt én is néztem, de kifejezetten személyes tapasztalatokra vagyok kívàncsi.
2018. jan. 13. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!