Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Bp. X. ker. Újhegyi lakótele...

A Bp. X. ker. Újhegyi lakótelepen milyen kábeltv/internet szolgáltató van? UPC jelen van?

Figyelt kérdés

2018. jan. 14. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 3 helyen laktam ott egy 500m-es körön belül, mindenki Digi-s volt a környéken. A honlapjukon meg tudod nézni, hogy szolgáltat-e a UPC a címen.
2018. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. jan. 15. 01:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsit off, de azt megkérdezhetem, hogy milyen volt ott lakni? Szabad ott lakást venni? Köszi!
2018. jan. 15. 01:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a Rózsadomb, de egyáltalán nem vészes, az infastruktúra meg kimondottan jó: bolt, orvos, gyógyszertár, iskola, óvoda, bölcsi, uszoda 5 perces körön belül, van egy bányató aminél lehet sétálgatni, sportligetben ditto. Átmegy rajta a 85-ös busz, annak a két végén egy-egy metró, de a KÖKI gyalog sincs messze. Az ingatlanárak nyomottak, szerintem rosszabb a híre a környéknek, mint amilyen valójában szerintem, k.b. 15 évet éltem ott.
2018. jan. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az infót! Egyelőre még csak nézelődök, de ezek a nyomott árak viszonylag vonzóak, figyelembe véve ezt őrültet, ami most Bp-en van az árak tekintetében...
2018. jan. 15. 01:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!