Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Plüss micimackót keresek...

Plüss micimackót keresek kisfiamnak, mert a jelenlegit már elkoptatta, de ilyet sehol sem találtam. Olyan, aminek a mancsa és a talpa tarka virág mintás, egyébként sárga. Valakinek esetleg ötlete?

Figyelt kérdés

2018. jan. 16. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha a google - plüss micicmackó kereséssel egy ilyet sem találsz, akkor vegyél egy hagyományos micimackót, vegyél a méteráru boltban egy darab tarka virágmintás anyagot, és varrd rá a mancsára meg a talpára, vagy varrasd meg valakivel.
2018. jan. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De hát honnan veszed, Kérdező, hogy nemvirágmintásnak nem örülne? Úgyis észre fogja venni, hogy az már egy másik játék. És egyébként szerintem ne vedd el tőle, mert azt ő úgy szereti:) Elkoptatottan:) Szívéhez van nőve, valszeg azért kopott el. És szívéhez van nőve, valszeg ezért akarsz neki egy ugyanolyan kinézetűt, csak újat:)
2018. jan. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*ja amúgy még nézd meg szerintem, hogy van-e rajta olvasható cetli, cimke a gyártónak a márkájával, cégnevével.
2018. jan. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj, ha elkopott a régi? Meg kell varni, be kell foltozni, ha esetleg kiszakadt... ha ez a kedvenc macija, akkor ez kell neki, nem egy másik... gyereket ilyennel nem lehet átverni... pláne, ha épp egy ölelősről van szó...
2018. jan. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de előrébb nem jutottam. :-) 9 éve használja fiam a plüsst. Elvenni nem akarom tőle, de totál szét van már rongyosodva. Kapott már pár éve másik micimackót is, akkor sem azért mert el akartam volna venni tőle, csak, hogy esetleg legyen egy "csere". Már akkor sem találtam pont ezt a fajtát. Azt mondta arra is, hogy az nem olyan selymes. A google sajnos nem dobott ki ilyet, egy csomó játékboltot is megpróbáltam már, de sajnos sehol sem találtam ezt a típust. A címke is lekopott már róla. Már ő mondta, hogy ha látok pont ugyanilyet, akkor hozzak. Gondoltam, hátha van valakinek otthon elfekvőben, ha már boltból, netről nem tudjuk beszerezni.
2018. jan. 17. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!