Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol érdemes most hűtő-fűtő...

Hol érdemes most hűtő-fűtő klímát vásárolni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott ahol a legolcsóbb természetesen. Nézelődni kell a neten sose tudhatod hol van akció. Természetesen jó minőségű energiatakarékos kell. Én pl három éve az Alaszka bt -től vettem. Elektroluxot. Nagyon jó gép 50 ezerrel vol olcsóbb akcióban mint bármely más hasonló gép máshol.
2018. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt megrendeled, szerezz egy tanúsítványt, hogy regisztrált szerelő fogja felszerelni. Nélküle nem fogod magánszemélyként megkapni az eszközt. Persze ez a mobil klímákra nem vonatkozik.
2018. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdemes lehet rögtön telepítést végző szakiktól árajánlatot kérni. Nemrég kértem én is pár ajánlatot telepítésre és szinte mindegyikben olcsóbbra jön ki a klíma mint amit pl. árukeresőn találtam.

Szvsz. szívesebben mennek ki szervizelni is a saját szállítású klímát, mert ahhoz van kéznél alkatrészük is általában.

2018. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy azt írták előttem érdemes végignézni a netet, én is ezt tettem. Így találtam rájuk:


[link]


Ha Budapest, vagy környékén kell akkor őket ajánlom! Mióta megtaláltam őket végigjárták a fél rokonságom, Vác-Budapest-Tököl. Nagyon megbízható becsületes szakemberek, forgalmaznak klímát is szinte minden márkában, van saját raktárkészletük, adnak a munkára garanciát, és ami fontos, hogy a tisztítást/karbantartást is elvégzik ha kéred. Általában van náluk akciós klíma, vagy ha nincs tudják, hogy hol lehet az adott klímát olcsón megvenni. Ők azok, akiknek télen is mindig van munkájuk és ez nem véletlen, mindig nehéz időpontot kérnem tisztításra, de valahogy mindig megoldják :) Külföldi ismerősöm szolt tavaly, aki magyar, hogy tudok e itthon jó klímaszerelőket. Mondom igen! Szóltam nekik, kimentek és megcsinálták! Ráadásul olcsón. Nem számláztak ki százezreket, mert menni kellett pár 100 kilométert. Ilyen céget aki erre igent mond nem nagyon találsz!!! Szükség szerint vidékre is elmennek, tesóméknál is ők voltak, bár nekik két klímát telepítettek. Beszélj velük, kérj ajánlatot, szerintem nem bánod meg :)

2018. jan. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!