Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kupis lépcsőházi szomszéddal...

Kupis lépcsőházi szomszéddal mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Panellakásokat nézegetek és több helyen láttam már, hogy kupis volt a lépcsőház, mert a szomszéd ilyen-olyan lomjait oda pakolta ki. Ha egy ilyet veszek meg szerintetek hogyan lehet kezelni a helyzetet? Lehet vajon beszélni az ilyen szomszédokkal, mutatnak hajlandóságot a megoldásra? Esetleg a közös képviselő felléphet ha önként nem megy?

2018. jan. 30. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tűzrendészeti szempontból a menekülési útvonalat akadályozza, akkor a közös képviselőn kívül a tűzoltóságnak is van köze hozzá.
2018. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én családi házban költözés után második héten szóltam a szomszédnak amikor valami rossz kalucsnit tüzelt, hogy a kéményéből a szikraeső az udvaromra hullik.

Még ő háborodott fel, mert szerinte kötözködtem.


Szóval nehéz dolgok ezek. Mindenképpen vitával, sértődéssel fog indulni a jószomszédi kapcsolat.

Ha a rendhez, tisztasághoz így áll hozzá a szomszéd mi várható el tőle a közös költség fizetés és egyéb közös dolog tekintetében ami a lépcsőház ügyeivel kapcsolatos. Én nem biztos, hogy ilyen helyen vennék lakást. Ha mégis, akkor a lépcsőház anyagi helyzetét mindenképpen megvizsgálnám vétel előtt.

2018. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Írj nekik valami jó kis pesti cetlit :D
2018. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tűzoltóság is be lesz vonva a történetbe, ott könnyen repülhet a százezres bírság. Azt viszont a társasház fizeti.
2018. jan. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet kezdeni semmit. Az ilyen emberek nem változnak meg, legfeljebb éjjel jól megvernek, a záradat beragasztják, és lehugyozzák az ajtódat..

horror lesz a vége, örök gyűlölködés..


ismerem az ilyen helyeket, ez volt a munkám..

ilyen helyen nem szabad lakást venni.

2018. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazuk lett azoknak, akik azt írták, hogy az ilyen emberek nem változnak. Ilyen lakást vettem végül és valóban nem lehetett mit kezdeni a helyzettel. Szerencsémre viszont 2 hónappal később elhúztak a kupis szomszedok és azóta rend van.
2019. jan. 2. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!