Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Belvárosiak! Titeket mennyire...

Belvárosiak! Titeket mennyire zavar az autók hangja, és a káros anyagok amiket kibocsátanak? Tényleg fullasztó ha kinyitjátok az ablakot, vagy ez csak sztereotípia?

Figyelt kérdés
Külvárosi(vidéki) ember voltam világ életemben,most viszont pesten a belvárosban találtam lakást,és ott lesz a legközelebb a munkahelyem.Érdekelnének a tapasztalataitok,milyenek a mindennapokban ezek a sokak számára zavaró tényezők?Hogyan élitek meg?

2018. febr. 3. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

22 éves vagyok, 22 éve élek Budapesten, jelenleg a Nyugati pályaudvar mellett, a Westend kb 5 percre van tőlem gyalog. Szóval eléggé belváros. :)

Én nem érzek szmogot/szagot, pedig biztos van, csak lehet, hogy én már megszoktam. Simán szellőztetek, nem fullaszt a kinti levegő.

Hangok szintén alig vannak, mondjuk hangszigetelt a lakás. :)

2018. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet előre megmondani, mert mindenki máshogy viseli és nem biztos, hogy azért, mert vidékről költözött fel, hanem mert más a tűrési határa.

Én pl. nem bírom a hangos forgalom zaját, főleg nem éjjel, amikor aludnék. De van, aki meg sem hallja.

Ezt majd akkor fogod megtudni, ha pár hónapot már ott éltél.:)

2018. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Budapesten születtem és éltem 46 évig a "legbelvárosabb" Belvárosban, II.emeleten, utcai lakásban.

Soha nem zavart a forgalom zaja, meg sem hallottam.

Szellőztetés?

Télen reggel-este 5-10 perc, nyáron a kánikulában csak éjszaka. Megjegyzem, mióta falun élek ugyanígy csinálom, a por miatt. Én ha "hazamegyek" Pestre sem érzem, hogy büdös lenne.

2018. febr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb. 3. emelettől nem jön be por, szmog, az alatt inkább az udvar felől jó szellőztetni, illetve éjjel, hétvégén a gyengébb forgalomkor, vagy eső után, mikor frissebb a levegő. Nyáron inkább a legyekkel, szunyogokkal van a baj szellőztetéskor.:)
2018. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaigen, felnőni forgalomtól elzárt helyen nőttem fel, éa így én nem tudok aludni főút melletti szobában. De vastag válaszfal van, és így az utcától 1 szobával beljebb nekem már jó.
2018. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És még valami: hangfogónak pl.lehet egy komód mögé tenni az ágyat, illetve ha vastag függönyt raksz az ágy köré, az is tompítja, szigeteli a hangot. Ezek lakberendezési fogások.
2018. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem vidéken felnőtt emberként zavarta a forgalom zaja, a sok beton, a rengeteg érdektelen ember. Végül agglomerációba költöztünk, így már nyugodt a lelkem.
2018. febr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!