Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kombinált tűzhely vásárlás,...

Kombinált tűzhely vásárlás, melyik vált be nektek?

Figyelt kérdés

Ez milyen lenne?

[link]


2018. febr. 6. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem ismerem, de az Indesit nem rossz márka, nekem mosogatógépem van tőlük, 10 éve hibamentesen működik napi használatban.

Nekem Zanussi inox kombinált tűzhelyem van, az sem mai darab és maximálisan meg vagyok elégedve vele.

2018. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak is Elektrolux. A digit.programórás. Hazai gyártású az elektronikája,kategóriájában a legtöbbet "tudja",és a legnagyobb a sütője.

Csak a 100+ezres Bosch,Siemens a versenytársa.

2018. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy 15 éves Bosch tűzhelyem van, még mindig imádom. Viszonylag nagy a főzőlapja, a gázlángok mérete is pont jó. A sütő a mai napig tökéletesen működik, egy éve kellett a sütőben lévő izzót cserélni.
2018. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Mora van. 3 èv garival vettem. Teljesen jó, meg vagyok vele elègedve.
2018. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ezt választod, akkor kérdezz rá, tényleg elöl van-e a legkisebb gázrózsa. (Láttam olyan fotót a neten erről a típusról, ahol hátul van, és az egy idegesítő dolog.)

Mondjuk, a legnagyobb is elöl van a linkeden, nem tudom, ez mennyire zavar téged.

2018. febr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!