Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagy baj lehet hogyha ráz a...

Nagy baj lehet hogyha ráz a fürdőkád, Mosogato, illetve a lampak vibrálnak?

Figyelt kérdés
Eleinte csak a lámpa, majd a kád, és a mosogato is . Sűrűn csapja valami le a biztosítékot . A kérdés hogy életveszélyes vagy azért furodhetek amíg nem jön ki villanyszerelő ?
2018. febr. 9. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Èletveszèlyes! Ha villanybojler van, kapcsold ki / le a kismegszakítóját. Illetve ami lekapcsol- levágja azt a kismegszakítót ne kapcsold vissza.
2018. febr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kazán van:(
2018. febr. 9. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljes áramtalanítás és villanyszerelő! Semmit ne kapcsolj be, s ne próbálkozz semmivel, pl. egyes fogyasztók lekapcsolásával sem.

Ha a kád ráz, akkor a védőföldeléssel van komoly gond, még a vízcsapok, vezetékek is feszültség alatt lehetnek.

Na akard látni azt a fotómat, amelyben egy kádban megrázott férfi maradványai látszanak!


Egyébként milyen villanyóra van, s korszerű biztosíték táblátok van, életvédelmi relével?


+++++++NAGYON FONTOS+++++++++++


Ne akarj olcsó szerelőt, mert az életeddel játszol, s minden lakásban lévő ember életével!

A megbízhatóság legyen a legfontosabb!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2018. febr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez igy van, ne jatsz ezzel, meg ma jojjon ki valaki, vagy nincs foldeles a hazon, vagy valahol elszakadt. Bar ha minden raz akkor szerintem sehol nincs.
2018. febr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Huh az a baj én nem tudom mi van itt mert 1 éve elek itt a parommal és ez egy albérlet. Fel fogom Hivni a tulajdonost hogy csináljon valamit és ez akárhogy nézzük az ő költsége . :( párom kinevetett hogy nem mosogatok addig és nem furdok itthon es hogy nevetséges vagyok hogy anyamekhoz megyek ezeket elintézni. Hat játszon ő az életével engem tegnap este úgy megcsapott nem csak ez a kis csípés .... es akkor oda megy hogy nézd nem ráz és fogdossa . Persze nem minden pillanatban ráz
2018. febr. 10. 12:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb. akkor a párod olyan mint apám.. nálunk sem volt földelés annó.. minden rázott.. apám.. hohóó ráz a f..szt.. Na mindegy.. azért én áthúztam az egész házat.
2018. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy hiszem, kizárható, hogy statikus elektromosságról legyen szó. Magyarul műszálas ruhád töltődik fel, s ül ki kádat, csapot megérintve. Jól gondolom?

Ha a tulaj nem hajlandó azonnal intézkedni (azaz még ma nem jelenik meg ott egy szerelő), akkor rendőrséget kell kihívni, hogy legyen megalapozott a foglalkozáskörében elkövetett gondatlan veszélyeztetés.

2018. febr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért ennyire messzire nem megyek el, én megcsinaltatom és a számlát benyújtom utólag .

Emiatt nem fogok rendőrséghez fordulni.

Igen a statikus elektromosságot kizárom Enis

2018. febr. 10. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!