Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki fogják így kapcsolni a gázt?

Ki fogják így kapcsolni a gázt?

Figyelt kérdés
Ma kaptam kikapcsolási felszólítást mivel a januári és az e hónapi számlát nem rendeztem. A februárit ki tudtam fizetni. A két tartózás együtt 80ezer forint viszont holnap csak 40-et tudok befizetni,ami a januári tartozásom. Így is kikapcsolhatják,hogy a felét már rendeztem? :/

2018. márc. 12. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha a januári rendezve van a 40ezerrel, akkor nem fogják kikapcsolni.

60 napon túli tartozás esetén kapcsolnak ki, tehát az e havi elmaradás miatt nem fognak, bár nem is értem, hogy az e haviról hogy kaphattál felszólítót.

Én nem lennék nyugodt, hívd fel az ügyfélszolgálatot, vagy menj be!

Ha bemész, ott azonnal be is tudsz fizetni.

2018. márc. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Félreírtam mert ideges vagyok. A februárival tartozom még a márciusit már rendeztem. Így is kikapcsolhatják?
2018. márc. 12. 10:40
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Ha ideges vagy ne a számítógép előtt ülj, mint aki jól végezte a dolgát. Hanem fáradj be az ügyfélszolgálatra, és kérj halasztást, vagy részletfizetést.

A gázszolgáltatód nem olvassa a gyakorit, így neki fogalma sincs arról, hogy VAN fizetési hajlandóságod. Menj be, és mondd el!

2018. márc. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Mindegy, hogy melyikkel vagy elmaradva, az első kommentelőnek igaza van, 60 napos késedelem esetén van kikapcsolás. Ha ebből a felét rendezed, akkor nem kapcsolhatják ki!
2018. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj be az ügyfélszolgálatra, vagy legalább telefonon hívd fel őket, mert ha kimennének leszerelni, nagyon sokba fájhat.
2018. márc. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kikapcsolási értesítőn pontosan fel van tüntetve,hogy mikortól(pl.:március 20.napjától)él a dolog. A megadott határidőn túl is van 1~2 napod,de csak annyi!!!
2018. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj be a Gázművekhez, és kérjél részletfizetést. Már az első alkalommal meg kellett volna tenned. Biztos megadják. Az a 40 ezer Ft elég az első részletre. Én ezért szoktam az OTP-re bízni a fizetéseket, mert akkor biztos, hogy ki lesznek fizetve a dolgok, oda kérem a fizetésemet, és ők rendezik a kifizetni valókat.
2018. márc. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetlen szolgáltatónak sem célja, hogy kikapcsolja a szolgáltatást. Ha reményt lát arra, hogy meg tudtok egyezni, nem fogja kikapcsolni.
2018. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!