Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek a papír...

Hogyan kezelitek a papír fényképeket?

Figyelt kérdés

Szüleim meghaltak, anyu gyűjtötte a fényképeket, tizenvalahány nagy album és egy csomó cipősdoboz tele összevissza fényképekkel. Az elvált férjem nagy amatör fotós volt, az összes képet, diát itthagyta.

Mindkét kupacban rengeteg jó kép van, de ellepnek. Hogy lehet rendezni, válogatni, selejtezni azokat?


2018. márc. 16. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
beszkenneled őket aztán felteszed egy felhőbe pl. Google Drive, így nem fog elveszni akkor se, ha tönkremegy a géped. Szerintem fényképet nem szabad selejtezni, azok emlékek.
2018. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ránk is maradt sok kép nagyiktól, meg persze saját gyerekkoromban is csak papír képek voltam még.

Én sem selejtezném. Az összeset megtartottam. Albumokba tettem témák/események szerint, és egy fiókban van az összes album.

Én nagyon szeretem időnként elővenni és nézegetni őket. Sokkal élvezetesebb és egyszerűbb is nekem, mint digi képeket nézni számítógépen. Csak előveszem, belelapozok. Érdekes, hogy milyen sokféle méretű van, milyen sokféle papíron.

Számítógépen is van sok képünk, abból az időből, amikor nagy divat lett a digitális kamera. De valahogy sose kapcsolom be azért a gépet, hogy képeket nézegessek.

2018. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk 3-4 dobozra és albumra való fénykép van. Bár ritkán vesszük elő őket, eszünk ágában sincs kidobni.

Amióta digitális technika van, azóta viszont nem nyomtattam ki 10 képnél többet, viszont több helyre mentve tárolom őket.

2018. márc. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!