Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nem viszik el a szemetet?

Miért nem viszik el a szemetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A problémám, hogy hetek óta csak ímmel-ámmal szállítják el a szemetet. Hivatalosan szerdán kellene, de szinte mindig csütörtök este vagy pénteken szállítják el. Nagyon ritka ha ez időben megtörténik.

Általában ha 1 zsák szemetet beleteszünk a nyitott tetejű kukába, akkor azt mindig elviszik. (7 fős család, sok a szemét).

Viszont most a múlt hét előtt nem jöttek egész héten, majd kedden elvitték a szemetet. Szerdán ugyanazon a héten ismét elvitték (hozzáteszem senki szemete nem volt kint, mert nem tudtuk újra jönnek e, így pedig 2 heti szemét halmozódott fel.)

Ma ismét elszállították, a kukában 2 zsák volt és közepéig szemét. Az egyik zsak rendesen belefért a másik kilógott a kukából.

MINDKÉT ZSÁKOT KIVETTÉK ÉS ITT HAGYTÁK.

Nem tudom a szemétszállító céget elérni, 33 percig vártam az autata után, de senki sem jelentkezett.


Jogosan jártak el? Valamit lehetne ez ellen tenni?

Eddig sosem volt baj ha plusz zsak volt, plane hogy a kukába tettem es nem melle a foldre.


Koszonom a valaszokat!



2018. márc. 21. 22:32
 1/3 A kérdező kommentje:
*automata után
2018. márc. 21. 22:34
 2/3 anonim válasza:

Ismerősömnek azért nem vitték el, mert túlrakta és nehéz volt. Nálunk Karácsonykor és egyéb ünnepnapkor is elviszik, a szelektívet ugyanazon a napon csak kéthetente.


Jelentsd be a kommunális szolgáltatónál vagy mi a neve, érdeklődj utána.

2018. márc. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%

Mert egy adott űrtartalomra szerződtetek, ami azon felül van, nem viszik el. Akkor egy nagyobb kukát kell venni és arra az űrtartalomra szerződni szerintem.

Ezt az 1-2 napos csúszást jó lenne kideríteni, miért van.

2018. márc. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!