Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hangosabb lett a mosógépem,...

Hangosabb lett a mosógépem, egyébként jól működik. Hívjak szerelőt?

Figyelt kérdés
Van egy ötéves indesit automata mosógépem. Pár hónapja sokkal hangosabban centrifugál, mint eddig, egyébként tökéletesen működik. Szoktam vízlágyítót használni, és nemrég a szűrőjét is kitisztítottam. Érdemes átnézetni szerelővel? Ha igen, mennyire sürgős?

2018. márc. 31. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Valószínű csapágyas. Egy csapágy lehet 1500 lesz most. De ha szétveri magát a mosógép rosszabbul jársz.
2018. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. márc. 31. 16:56
 3/7 anonim ***** válasza:

1500 anyag, 1500 javítás, előtte 2000 hibafeltárás, 3000 kiszállás. :)

De igen, ennek ellenére érdemes megnézetni, ha olyan hangos, mielőbb egy még nagyobb hiba keletkezik.


Vízlágyítót csak ott érdemes használni, ahol kimondottan kemény a víz, és mosódióval vagy bóvli mosószerrel mosol. A rendes mosószerek alapból tartalmaznak vízlágyítót.

Tavaly szedtem szét a 10 éves, tönkrement mosógépemet, és egy szem vízkő sem volt benne (napi 1-2 mosás), pedig vízlágyítót még csak a reklámban láttam.

2018. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért feltételeztem hogy ha azt írom 1500 a csapágy azt mindenki érti hogy csak a csapágy. És nincs benne a munkadíj és a kiszállás.
2018. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Addigra a csillapítók is szétmentek, azért megy tönkre gyorsan a csapágy, azokat is érdemes cserélni ilyenkor, mert egyik tönkreteszi a másikat.
2018. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, kedden felhívom a szerelőt.
2018. márc. 31. 22:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem a szerelővel. A mosógépet nem lehet javítani, olyan típus, hogy nem lehet szétszedni és csapágyat cserélni, direkt csinálta így a gyártó, hogy újat kelljen venni, az újabb típusoknál gyakorlatilag majdnem mindegyik ilyen. Azt mondta, használjam addig, amíg működik, aztán újat kell venni. Az új elöl töltősek mind ilyenek, típust sem tudott mondani, hogy milyent érdemes venni. Azt mondta, még szerencsés vagyok, hogy öt évig működött, mert sok gép 2,5-3 év után megy így tönkre. :-(
2018. ápr. 3. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!