Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A pottyantós WC-be szokott...

A pottyantós WC-be szokott lenni lámpa?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, ha nincs, és ki kell menni sötétbe akkor mivel világítanak benne.

2018. ápr. 1. 00:29
 1/8 Varga Lilian válasza:
83%
Ha szerelnek be akkor van, ha nem akkor nincs
2018. ápr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem, a mieinkben sosem volt.

Nos, akinek kell, vihet zseblámpát vagy telefont, én tudtam járni sötétben is, amikor egy ideig fürdőszobátlan házban laktam. Akkor tudtam meg, hogy egy nagy pók egy pöpec, erős, hatalmas hálót simán megsző 2 pisilés között. Még jó, hogy szeretem a pókokat, de azért ez emlékezetes volt :D Az út nagy részén azért volt lámpa, a ház elvilágított majdnem végig, de azért a legvégén már töksötét volt, ahogy benne is. Na és? Nem kellett látni.


Fűtés sincs, fagyban sem, van, akit az is zavarna. Nekem nem volt gond az sem, kemény voltam abban a 11 napban, amikor fagyban laktam ott és voltak nagyobb problémáim is.

Ah, nosztalgia. Pedig most is van budink (nem wc, ha egyszer pottyantós, ez a rendes neve, legalábbis flancosabb hivatalosat nem ismerek rá), csak nem használjuk, mert nemcsak van fürdőszobánk, de le kellene menni a fél dombról, hogy odajussunk, nagy a lejtés a telken.

Tükör van benne, ha jól emlékszem. Rejtély, miért.

2018. ápr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

nem szokott lenni, az csak egy luk, meg fölé tàkolva egy kis bódé a privát szféra miatt, de nincs bekötve külön az elektromos áram

elemlàmpàt kell vinni, vagy kivárni a reggelt

2018. ápr. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valakinél mégis van a pottyantósban lámpa?
2018. ápr. 1. 09:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Valakinél??

Miért? Akkor majd bekéredzkedsz őhozzá ha éjjel szarnod kell??

2018. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem
2018. ápr. 2. 01:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer már láttam olyant, ahol volt villany.

De a tényleg az a jellemző, hogy nincs.

2018. ápr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is láttam Porva-Cseszneken. De csak egy izzó lógott.
2018. ápr. 2. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!