Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapest 11. kerület kelenföld...

Budapest 11. kerület kelenföldi út jó környék?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, van két fura kocsma, fura közönséggel az Etele út felőli végén, én már láttam romákat is arrafelé. Bár nálam nem attól jó vagy rossz a környék, hogy elő-előfordul roma, nálunk is van, ahol lakom és attól még nagyon jó környék.


Lepukkant, sötét rész azért a Kelenföldi út, a Somogyi utcában is érdekes piás fazonok jöttek szembe, lány vagyok, engem nagyon megbámultak, majdnem fellöktek.

2018. ápr. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy lakni akkor se laknék ott, ha fizetnének érte, albérletben... Hááát ha nagyon nem lenne más.
2018. ápr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen a válaszodat :) Ezekszerint te a 11.ker-ben laksz, melyik környéket tudnád javasolni ami kifejezetten jó, és melyik ami még elkerülendő inkább?
2018. ápr. 5. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Dolgozom Kelenföld városrészben és ismerem is, a lakhelyem után legjobban, sokszor, sok okból jártam Kelenföldön sokfelé.


Bánk bán utca, Csóka utcát említik még, hogy kerülendő, Bartók Béla út végét. Nekem személyesen ott az egész rész nem szimpatikus annyira. :(


Nekem még a Fehérvári út, Kocsis utca (ott van egy átmeneti szálló is), Mérnök utca, Etele út/Fehérvári út csomópont nem tetszik.

2018. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a Csóka utca környéke.
2018. júl. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!