Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kicsi házban, lakásban élők!...

Kicsi házban, lakásban élők! Titeket is megszólnak mások mert nincs nagy házatok?

Figyelt kérdés
Mi egy kis méretű(50 nm),2 szobás házikóban élünk.Teljesen fel van újítva.1 gyereket tervezünk csak.Mindenkitől megkapjuk aki nálunk jár, hogy majd ezt el kell adni nem fogunk férni és ilyen kicsi, olyan kicsi.Én pl lakótelepi lakásban éltem kb 10 évet gyerekként mégis felnőttem.Nem értem az embereket miért kell leszólni a másikat.
2018. ápr. 7. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem ők élnek abban a házban, hanem ti. Majd ha valóban igényetek lenne egy nagyobb házra, akkor úgyis tudtok váltani akkor is amikor időszerűvé válik a dolog.
2018. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Mi is 50 nm-es házban neveltünk fel két gyereket. Tényleg szűkösen voltunk, de akkor ennyire futotta.

Légy magabiztos. Ne érezd leszólásnak a véleményeket, tekinsd őket egyszerű tényközlésnek. Ha te elégedett vagy a helyzetetekkel, akkor mosolyogva válaszolhatod, hogy "hát tényleg nem nagy a ház, de sok jó ember kis helyen is elfér". Így tanulnak a gyerekek alkalmazkodni. Vagy hogy "kicsi, a ház, de jó helyen van" esetleg igen, ha lehet, majd tovább léptek.

2018. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Mi már el se mennénk nagyobba. Nagyon alacsony rezsi, nagy kert, könnyű tisztán tartani. Van egy nagy lány, külön szoba mindenkinek. Gyerek ragaszkodik legjobban hozzá. Ha van pince, esetleg valami tároló(garázs), ott sok minden elhelyezhető. Ha nektek jó, ne görcsölj mások beszólásain.
2018. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

A méretéhez képest biztosan jól elrendezett bent minden .

Ez szokja a nagylakásban élők agyát felnyomni .

Ha jól elvagytok bent,nektek ez kényelmes ,kell ennél még több?

2018. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Igazából én se szeretnék nagyot mert ezt könnyen kitakarítom, rendben tartjuk.A rezsi se drága.Van garázsunk, tárolónk, nagy teraszunk. Saját erőnkből vettük ketten a férjemmel.Nem volt segítségünk.

Az esik rosszul, hogy hiába csinálgatjuk szépítgetjük mások nem ezt látják úgymond, hanem amit írtam.

2018. ápr. 7. 20:03
 6/15 A kérdező kommentje:
Elég jó az elrendezése én azt mondom, még egy kisebb nappalink is van a két háló mellett így a vendégeket letudom ültetni.
2018. ápr. 7. 20:05
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem szólnak meg, mert félnek tőlem :D
2018. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Manapság a rezsi föleg a fűtés számít lejobban. Biztos nem lesz sok. A fővárosban médág sokkal kissebb lakásokban is élnek. Egyébként mit foglalkozol másokkal? Majd ha nagyon kell később még toldhattok hozzá
2018. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki belém köt, többször nem hívnám meg, kinek van erre szüksége??
2018. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szűzanyám, ti hol éltek?


Én falun élek, de még életemben nem hallottam, hogy valakit az 50m2-es háza miatt szóltak volna meg.

Ellenben, ha szutykos retek, a kertje, udvara rendetlen, akkor 200m2-es ház esetében is lenézik.

2018. ápr. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!