Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költöztetés, bútorszállításról...

Költöztetés, bútorszállításról árak?

Figyelt kérdés

1 db kanapét kellene egy második emeleti lakásból, egy harmadik emeleti lakásba elvinni.

Városon belül.

Akinek volt része hasonlóban, árat tudna mondani hogy neki mennyiből jött ki?


2018. ápr. 14. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyet nem szoktak vállalni, 14 E / 2 órától vannak a megbízható cégek. Én is bajban vagyok az ilyen szállításokkal.
2018. ápr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hogy hogy nem vállalnak?

a városomban 3-4 olyan céget is találtam akik írták hogy vállalnak bútorszállítást is, akár olyat is hogy magából az áruházból elhozzák és házhoz viszik be a házba/lakásba.

akkor hazudnak?

2018. ápr. 14. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6 évvel ezelőtt egyik albérletből a másikba hoztak el egy franciaágyat 6 ezerért. Jobb lenne bérelnétek utánfutót, 500-600 forint egy óra, és megoldanátok magatok családon, barátokon belül.
2018. ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pest megyei viszonylatban nem szívesen vállalnak, mert tele vannak jobban fizető melókkal. Egyébként 6-10 ezerre tippelnék.

Mi mindig megpróbáljuk inkább ismerősön keresztül megoldani az ilyen egy-egy darabos szállításokat.

2018. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!