Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akiknek a háza körül, illetve...

Akiknek a háza körül, illetve a kertjében sincs még egy bokor sem, arra mi a magyarázat?

Figyelt kérdés

Vidéki, kis településen.

Minap voltam a Mátrában, kertes házas övezetben hatalmas, öreg fák, szerintem így hangulatos az egész.

Valakinek így tetszik, hogy még egy szál virág sincs a kertjében?



2018. máj. 14. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem kutyám van.

Mindent kinyír. Vagy kipisili, vagy kiássa, vagy letapossa. Esetleg lerágja (szőlő, rózsa...)


SZóval úgy van kis virágoskertünk, hogy elkerítve a kutyától. De így kisebb az ő élettere.

2018. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Utál kertet gondozni és/vagy nincs rá ideje.

Ha lenne kertem, nálam is főleg gyep lenne, mert kertben heverészni imádok, de a virágágyás meg a veteményes nem az én műfajom, idegesítő tehernek érzem, nem kellemes hobbinak. :D

2018. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Igen van akinek így tetszik. Sőt olyan is van aki lebetonozza az egészet a

g€(ibe.

2018. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Magyarázat?

Minek?

Nem kell mindent megmagyarázni.


De ha mindenképpen magyarázatra vágysz, neki így tetszik. Vagy virágpor allergiája van és nem vágyik rá.

2018. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kecskéi vannak és azok tartják karban.
2018. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

akkor az ilyen a fsznak nem költözik be egy lakótelepre?

Gondolom eltüzelték az összes fát a kertből, most jön majd a parketta.

Allergiás, és ha a szomszéd telke tele van allergén növénnyel?

Azért kell magyarázat, mert csak.

Ha idegbeteg vagy, nézegesd a politikai rovatokat más oldalon, hátha lenyugtat.

2018. máj. 14. 19:30
 7/10 Mattias ***** válasza:
Annak ellenére, hogy nekem hobbim a kert, és teleültettem, megértem, ha valaki nem így tesz. Azért panel és különálló ház között nem a betelepített kert a különbség. Egyébként nem csak a kopár és parkos kertet kedvelők csoportja osztja meg az embereket, mert pl. az én "permakultúrás" kertem annak, aki thujafát és gyepet telepít csak, gazosnak és elhanyagoltnak tűnik, nekem meg az olyan kopárnak. Tehát az, hogy ki mire használja a kertet, kinek milyen a szemlélete, nagyon különböző.
2018. máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha azt hiszed, hogy a lakótelep meg a kertes ház között annyi a különbség, hogy van fű, akkor nagyot tévedsz!!!
2018. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem cigány család? Náluk nincs. Jó, ha szemetet nem látsz.
2018. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahol fa van, madár is van. Ahol madár van, madárszar is van. Én szeretem a madarakat, nem bánom, akármennyit szarnak is, de megértem azokat az embertársaimat, akiket zavar, ha pl munkába indulás közben pecsétes lesz a válla.

Ahol fa van, ott ősszel bizony nem könnyű rendben tartani a portát. Amit összesöpörsz reggel, estére meg se látszik.

Ahol fa van, nem is oly régen még gyakran előfordult, hogy zavarta az internetet. Ma már ez nem játszik, de a fák lehet, hogy akkor lettek likvidálva.

Szóval sok oka lehet, ha valaki nem akar bajlódni velük.

2018. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!