Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bestway/Intex medencék klórozá...

Bestway/Intex medencék klórozása, tisztán tartása?

Figyelt kérdés

A 3,05m, átmérőjú, 76centi magas kb 3600 literes puhafalú Bestway medencénk van.

Obi-ban vettünk algátlanítót, amiből 80ml-t tettünk bele első feltöltéskor (leírás szerint), ill. MINI KOMBI-KLÓR P 20g-os tablettákat. Ez utóbbiból mennyit kéne beletenni az úszó adagolóba? Olvastam olyat, hogy ez csak szinten tartásra jó és első alkalommal mással kell beállítani a klór, ill. ph szintet.


Ja és a hozzátartozó vízforgató ér valamit szerintetek? Sok olyat olvastam, h semmire se jó...


Ti mit javasoltnátok, hogy sokáig szép maradjon a vize?


2018. máj. 28. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is kínlódtam ilyennel éveken át. Először is le kellene fedni használaton kívül valamivel, ami nem ér bele a vízbe, mégis fed (ilyet nem találtam). Aztán folyamatosan üzemeltetni kell a keringető szűrőt és agyonvegyszerezni a vizet (én ezt nem kedvelem). Fel is hagytam a dologgal, de talán kapsz valami számodra elfogadható tanácsot.
2018. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Takarófóliát is vettünk rá, de "rácuppan" a vízfelszínre - az nagy baj? A keringető kb napi össz 12 órát megy, remélem segít valamit...
2018. máj. 29. 08:31
 3/3 anonim válasza:

A lényeg a vízforgatóban,hogy folyamatosan tisztítsd a papír betétet benne.

ha kell /koszos/ akár naponta többször.

Hiába megy 10-12 órát, ha koszos a papír.

Akkor nem szűr semmit.

2018. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!