Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szórakozóhely a szomszédságban...

Szórakozóhely a szomszédságban, valakinek van tapasztalata mit lehet tenni ez ügyben?

Figyelt kérdés
Tavaly a szomszédságunkba költözött egy szórakozóhely. Most, hogy itt a nyár választanunk kell, hogy vagy az ablakot nyitjuk ki vagy megsülünk. Klímát sajnos nem lehet felszereltetni. Költözés tervben, de sajnos nem megy egyik napról a másikra. Rendőrök nem sok mindent tesznek ez ügyben. Esetleg volt már valakinek tapasztalata ilyen helyzettel?
2018. jún. 3. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Oxigén kell , este tíztől szellőztetnék és füldugót használnék . Autópálya és vasút mellett is élnek , meg lehet szokni . Atom zűrös hely bezárása is hosszú folyamat .
2018. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Patkanyokat szetengedni kihivni az antsz-t es megvan oldva a probléma többet nem nyit ki
2018. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vasút mellet is éltem, az nem zavart, de a visítás és a zene rohadtul. Füldugóval próbálkoztam, az összes fellelhetőt megvettem és kipróbáltam, vagy nem fértek bele a fülembe, vagy ha véletlen betuszkoltam és nem esett ki éjszaka akkor begyulladt a fülem. Nem tudom, hogy lehetséges ez. :D
2018. jún. 3. 20:36
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Én 15 éve élek szórakozóhely mellett, teljesen megszoktam.
2018. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sőt, ehhez képest a kollégium a csend és nyugalom szigete volt.
2018. jún. 3. 20:39
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mobil klíma. Csak valami kivezetés kell neki.
2018. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Falusi diszkó volt a szomszédom 15 éven át, meglepő, de minden hétvégén telltház volt, engem is piszkosul zavart, amíg egyszer részegen fényt kaptam...

Akkor nyitottam egy büfét a szomszédben, melegszendviccsel, szendvicsekkel, chipszekkel stb stb, hétvégén éjszakai nyitvatartással... 5 év alatt úgy megszedtem magam, hogy le tudtam költözni a balatonra és tudtam itt egy falatozót és feleségemnek egy fodrászatot nyitni.

2018. jún. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy a füldugót óssze kell sodorni, úgy bedugni és a füledben visszatágúl... ha nem tudod bedugni, akkor valamit nem jól csinállsz.
2018. jún. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy kell használni a füldugót, de vagy kipattan vagy begyullad reggelre. Más is próbálta már nekem berakni a fülembe, sikertelenül. A gyerek méret majdnem jó volt, de az kiesett ha megmozdultam.


Ha vidéken laknék, nem is rossz ötlet, amit írsz, de hát itt utcánként van 4 kajálda és kocsma. :D

2018. jún. 4. 07:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor kisgyerek voltam már akkor működött az a szórakozó télen, nyáron az év minden hétvégéjén szinte kivétel nélkül, főleg nyáron volt nagy zaj amikor a szórakozó hely külső területére cuccoltak át a nagyobb hely miatt. Gyerekkoromba télen javarészt korcsolyapályaként üzemelt a hely, akkor is volt hangos zene meg lárma, meg erős fények, de ilyenkor nyáron jobban zavart. Én kiskoromtól kezdve zajban nőttem fel, hozzászoktam és tudtam aludni tőle. Ugye a hely 2 éve bezárt mert sok konkurens nyílt a környéken ami modernebb és a mai 15-30 éves korosztály igényeire alapult tulajdonképpen az én korosztályomra. Amikor már elkezdtem bulizni nekem jó volt hogy csak át kellett sétálnom az úton és ott voltam :D Most hogy már pár éve nem igen járok ilyen helyekre, és ugye be is zárt rendesen furcsa hogy csend van. Persze a hely annyiban megmaradt hogy egy kis helyiség még üzemel egyszerű kocsmaként,ahol páran megfordulnak de rohadt csöndesek szerencsére, és legalább már a balhézások is megszűntek. Azóta rendőrök is kevesebbet köröznek a környéken. Nekem rendesen furcsa volt megszoknom, ezt a csendet. A szüleim meg a környék lakói ennek persze nagyon örülnek, persze én is mert szeretem a nyugit és a csendet.
2018. jún. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!