Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért van még mindig szúnyog...

Miért van még mindig szúnyog a hálószobában?

Figyelt kérdés
Akár hogy is veszem, mindjárt november van és mind a mai napig tele vagyunk csípésekkel, minden éjjel zümmögésre kelünk és kb 2-3-at agyon is csapunk napközben. Az ajtó be van csukva, nem a lakás többi részéről jön, ki van takarítva rendesen, az ablakzárva van... jó, szellőztetni szoktam, de a környék összes kisdögje idejön? Van ötlet, hogy honnan jöhetnek a kis nyamvadékok?
2008. okt. 31. 16:45
 1/7 anonim válasza:
88%
ez nem válasz, de úúúú , már azt hittem én vonzom valahogy a szúnyogokat... mert nálam is vannak... már ilyen mániákusan takarítok, minden kis sarkot, de még mindig van, hogy éjjel zümmögésre kelek..:@ Volt olyan hét, h. minden éjjel felkeltem és lecsaptam egyet.... én sem értem, honnan jöhetnek...
2008. okt. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy november van, egy dolog, egy másik pedig, hogy 20 fok. Ilyen melegben a szúnyoglárvák minden probléma nélkül ki tudnak kelni... Nálunk az elektromos szúnyogriasztó vált be: este alvás előtt egy órával bedugjuk, reggel kihúzzuk. Sajnos amíg ilyen marad az időjárás, nem nagyon lehet a szúnyogokkal mit csinálni.
2008. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A hazba behuzodott szunyogok "felebredtek" a szokatlan meleg hatasara.
2008. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De hol lehetnek? Jó, nem tudok minden zugot átnézni, de ha befújom a szobát, ha nem itt vannak és üldöznek. A lárvái vízben élnek, vagyis vannak, nem?
2008. okt. 31. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Festmenyek mogott szeretnek nagyon megbujni,szunyog elleni kremet is lehet hasznalni
2008. okt. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hááát, ha lennének festmények. Már gondolkodtam hogy kipakolom az egész szobát, de hurcoljak mindent ki mint egy buta nő 3 szúnyog miatt?? :-)))
2008. okt. 31. 22:32
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj,nemsokara itt az igazi hideg es akkor nyugovora ternek,addig is eljen a szunyogriaszto gep!
2008. okt. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!