Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok ilyen időben...

Ti mit csináltok ilyen időben mint a mai? (Budapesten fúja a szél nagyon. Borús az ég 24 fok van)

Figyelt kérdés

2018. jún. 18. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Séta, fűnyírás s ténykedés a házban. Nem esik, nincs pokoli hőség, millió dolgot lehet csinálni kint is.


Amúgy itt most épp süt a nap.

2018. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 acelsziv ***** válasza:
100%
Én pl dolgozom.
2018. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Meggyet szedek három napja. Most végeztem. Főztem a bodzavirág pálinkát. Nézem a foci vb-t
2018. jún. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A legjobb idő kirándulni, bármi kinti tevékenységet végezni. Nekem inkább az a kérdésem, mit lehet a strandoláson kívül + 40 fokban csinálni?!
2018. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A legjobb idő. Nincs hideg, nem zuhog az eső és nincs döglesztő 40 fok sem. Jó, strandolásra nem a legalkalmasabb, de azon kívül teljesen jó kellemes idő bármire.

Én mondjuk reggel 8-tól, délután 5-ig bent ültem a munkahelyemen és dolgoztam.

2018. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bringával elmentem bevásárolni.
2018. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#4: Való igaz, nem akárki bírja azt a szintet. Olyankor én még bent, hűvösben is terhesnek érzem az időt, csuda tudja, miért. Nem véletlenül nyáron mozgok messze a legkevesebbet, kánikulában pedig végképp bent kuksolok, kivéve, ha sokáig tart, mert nem bírom a bentlétet. Hűvös sűrű erdőben valahogy ki lehet bírni kánikulában is, csak az odautat éljük túl :)
2018. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs kedvem kimenni az időjárás miatt, bekuckózok a TV elé...

Egyébként örülj, hogy nincs annyira meleg!

2018. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Vizsgázom...
2018. jún. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi levittük a Kutyánkat egy nagy sétára délután. Délelött aludtam, mert reggel jöttem haza a munkából.
2018. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!