Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol laksz most és hol laknál...

Hol laksz most és hol laknál szívesen Magyarországon belül és miért? Melyik az a hely ahol nem laknál vagy utálsz és miért?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 20:02
 1/9 anonim válasza:
81%
Jelenleg a Mechwart ligetnél, Budán lakunk még kb 1/másfél évig. Szeretjük nagyon, közel van minden, a lakás is tágas, ráadásul a legfelső szinten lakunk, hatalmas a terasz, így nem érzem magam soha bezárva. Ezelőtt a Bazilika környékén laktam, hát bármennyire is volt központi hely, azt mondom, hogy soha többet... Folyamatos volt a zaj, lehetetlen volt mondjuk egy-egy fontosabb vizsgám előtt a pihenés. De az jó volt, hogy kiléptem az ajtón, és ott volt minden a "számban", nem kellett félórákat autózással töltenem a délutáni dugóban pl.
2018. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Jelenleg Zalaegerszegen. Ez a város szimpatikus is. Ezen kívül Pécsett, Sopronban, vagy más nyugat-magyarországi városban is el tudnám képzelni az életem. Nem szívesen laknék viszont Budapesten vagy Észak-Magyarországon. Ezek a régiók nekem már túl lepusztultak, túl balkániak (persze ezen belül is van eltérés: Eger még úgy oké, de Miskolc, Ózd, Kazincbarcika már nagyon Mad Max fíling). Budapest ráadásul iszonyatosan túlárazott is, ahhoz képest, hogy milyen életminőséget tud nyújtani.
2018. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Szegeden lakom,igen szép helyen,a Vadasparknál.

Az álmom?...hogy ne legyen egy darab cigány se legalább egy km-s körzetben.

2018. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Szolnokon lakom, ami tűrhető. Szívesen laknék hegyvidéken, Sopronban, Egerben, vagy Szegeden. Pest, Miskolc, Salgótarjány, és kis falu ki van zárva.
2018. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Érden lakunk. Régen jó volt itt lakni, de egyre felkapottabb lett az utóbbi években a jó közlekedés miatt. Nekem már zsúfolt, szívesen költöznék Fehérvárra, valami jobb kertesházas övezetbe.

Szeretem még Esztergomot, ott is szívesen élnék.

Nem laknék Budapesten a belső kerületekben, és a zajosabb külsőkben sem laktam már ott eleget... Igazából az a lényeg, hogy bárhol ellaknék, ahol jó az alapellátás, a közbiztonság, és nem egymás nyakában vannak a házak.

2018. júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten lakom, a belvárosban és nagyon szeretem, pedig nem vagyok már fiatal, de a sok lehetőség mindenkinek jó. Laktam faluban és kisvárosban, nem szerettem. Az agyamra ment, hogy mindig a másik ember dolgaival foglalkoznak.
2018. júl. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
70%
Csöngén ,nem laknák máshol,csak olyan helyen ami nem magyarországon van hakíváncsi vagy ra,az álmaim városa:New york
2019. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jsbsnaj válasza:

Én most Komlón lakok.

Szívesen elköltöznék egy jobb faluba. Csak ne legyenek balhés emberek (és cigányok).

2019. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Budapesten. Tök jó.
2020. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!