Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hejőpapin hol van a fagyizó...

Hejőpapin hol van a fagyizó és a trafik?

Figyelt kérdés

2018. júl. 10. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevesen tudják, de a "Hejőpapi trafik" karaktersort valóban tilos beírni a google-ba, mert figyeli a szíriuszi illuminati az ott található titkos bázisuk miatt, hogy ki érdeklődik utána. Neked se árulom el, hogy Kossuth utca 90, amire egyébként azért különösen nehéz rájönni, mert ez az egy jelentősebb utca van az egész faluban, és a fene se gondolná, hogy pont egy erre nyíló épületben, a település középpontjában nyit valaki trafikot, amikor az olyan elcsépelt, kint a szántóföldön sokkal kreatívabb lenne.
2018. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam keresni a google térképbe, de átdobta Hejőszalonta Kossuth L. ut 90-et. Papin néztem a Kossuth ut 90-et, de nem láttam trafikot.
2018. júl. 10. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
A google térképnek az a felvétele 2011 novemberi, a trafiktörvény 2013 nyarán született, gondolom a képen látható bisztró (mint valszeg a település egyetlen vendéglátó helye) megszerezte az engedélyt a dohánytermék árusítására.
2018. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kossuth Lajos u. 90.
2018. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!