Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » El vagyok keseredve! A szomszé...

El vagyok keseredve! A szomszédunkban építkezés van kb.1éve! Mostanában eléggé beindultak és sajnos nagyon hangosan hallgatják a rádiót! Mit tehetünk?

Figyelt kérdés
Nem akarunk veszekedni, de van egy kis babánk és így nem tud se Ő, se mi pihenni!A férjem már szólt, hogy egy kicsit halkabban, akkor pár napig normális volt a hangerő, de most megint szörnyű!
2010. jún. 18. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor megint át kell menni, és emlékeztetni őket, hogy bár rendesen tápláljátok, pár nap alatt nem nőtt fel a baba, még mindig ott van, és aludni szeretne.
2010. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagy te magad feljelenthető alany, hívd ki a rendőrt, csendháborítás miatt.

Vagy menj be az önkormányzathoz, hogy zavarják a csendes környezetet. Az önkormányzat kijön, megmérik, hogy milyen decibelen szól a rádió.

Ha a szabályoknak nem felel meg, akkor gondolom büntetést szabnak ki.

2010. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Már csak azért is érdemes átmenni újra, mert lehet, hogy épp más szakemberek dolgoznak, akik nem is tudják, hogy korábban voltatok ott. Egy házon elég sok tennivaló van, amit különféle emberek végeznek.
2010. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!