Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megjelölték a kapucsengőnkef....

Megjelölték a kapucsengőnkef. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kapucsengőnkön hosszú ideje ott volt egy alkoholos filccel rajzolt “O” jelzés a lakásunk és még egy másik lakás mellett. Kb. egy hete letöröltük mindkettőt, most viszont újra kikerült a jel. Körbejártunk és a környéken más házaknál is láttuk ugyanezt a jelet. Olvastam a betörőkről, de szerintetek mit tegyek?

2018. aug. 1. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Kérdezd meg a postást, hogy ő volt-e. Lehet, hogy tök ártatlan céllal jelölte meg valaki.
2018. aug. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Futár, pizzás és hasonlók is szokták jelölni azokat a helyeket, ahol nem adnak borravalót.
2018. aug. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
41%
Sima 0 vagy o alak? A belga tolvajnyelv szerint akkor semmi látnivaló nincs nálad, de közös képviselőt megkérdezheted, hogy mostanában volt-e olyan személy, aki felrajzolhatta-e őket vmi célból, (esetleg vandálok, ilyenek szoktak nálatok járkálni? Mennyire biztonságos a lépcsőház?) Esetleg ha van rendőr ismerősöd, kérdezd őt.
2018. aug. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy biztonságos a lépcsőház. Zárt, újépítésű. Ma volt az auchan házhozszállítás futárja itt nálunk. Neki nem szoktunk borravalót adni, pizza és hasonlók rendelésekor viszont igen. Lehet, hogy ő volt az?
2018. aug. 2. 00:45
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Ha visszarajzolta akkor egy elmebeteg lehet vagy egy hülyegyerek szórakozik.
2018. aug. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Jelöld meg az összes kapucsengőt a környéketeken, hogy összezavard azt aki eredetileg megjelölte.
2018. aug. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Enyémet is megjelölték pár éve, nem tört be senki. Akiket szintén megjelöltek hozzájuk sem törtek be. Szerintem csak valami hülyegyerek szórakozik.

Egy ismerősömhöz betörtek, neki meg nem volt jelölés.

2018. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nem én pontoztam negatívan. Utolsó: ezt jó olvasni!
2018. aug. 2. 11:18
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Töröld le.

Nálunk is volt ilyen a tavasszal, mi egy ,ü' betűt kaptunk. Rendszeresen letörölten, kb 1 hónapig többször újra visszaírták, de aztán leszoktak róla és szerencsére nem történt semmi.

2018. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kovpet ***** válasza:
31%
Egy betörő miért jelölné meg azt a helyet, ahova be akar törni? Hogy felhívja magára a figyelmet és számítsanak rá?
2018. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!