Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rákényszeríteni a...

Ga erika kérdése:

Hogy tudnám rákényszeríteni a lakásszövetkezetet, hogy megjavítsa a lakásomban nemsokára átszakadó szennyvízvezetéket?

Figyelt kérdés
azt mondják, még nincs baj, de a jelek (plafonon lyuk keletkezett, egyre nagyobb) arra utal, hogy nemsokára nagyobb baj lehet, elhesegetik a felelősséget és nem tudom mivel lehetne rábírni őket, hogy tegyék a kötelességüket, biztosítós már látta, de nem az ő dolguk megcsináltatni

2018. aug. 8. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ügyvédi felszólítással. A házkezelőnek kellő alapossággal kell eljárnia és meg kell előzze az ilyen helyzeteket. Amúgy biztos, hogy leváltatnám a közös képviselőt.
2018. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

ma 20:52


"Amúgy biztos, hogy leváltatnám a közös képviselőt."


Ezzel CSAK ANNYI a gond, hogy TE nem válthatod le, csak a lakóközösség!

2018. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
En atrendeznem a lakast, az osszes olyan butort, eszkozt amit mar reg le akartam cserelni csak eddig nem futotta ra, bepakolnam a luk ala, ha csotores lesz, akkor azok azzanak el es fizesse ki a biztosito.
2018. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
#3-as, hogy mondhatsz ekkora szamárságot? Az összes biztosításodban, aminek a szerződését te is aláírtad, ott van leírva, hogy ha nem vagy körültekintő, és nem a kellő gondossággal jársz el, akkor nem fizetnek. Szóval ha csőtörés van, és nem emeltél gátat a fürdőszoba küszöbjénél, hogy ne ázzon el a nagyszoba-szőnyeg, akkor nem voltál kellően gondos, és az elázott nagyszobádat NEM fizeti ki. Pláne nem, ha behúzgálod a fürdőbe a dolgaidat!
2018. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Én csőszerelő vagyok és engem is felszoktak hívni közös képviselők, hogy csőtörés van, azonnal menjek oda kijavítani sürgősen. Persze nem érek rá, nekem az elkövetkezendő 2-3 hónapom be van táblázva. Ilyen szempontból megértem a lakásszövetkezetet.
2018. aug. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg ott tartunk, hogy nem csak szóban, hanem levélben is benyújtottuk a panaszt, sajnos email címe úgy látszik, nincs a lakásszövetkezetnek, ami szintén elég furcsa... Köszönöm az eddigi válaszokat is.
2018. aug. 10. 14:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!