Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha utánvétellel rendeltem...

Ha utánvétellel rendeltem valamit, és azt egy futárszolgálat hozza ki, de én nem vagyok otthon, akkor azt hol kell átvenni, kifizetni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Otthon.
2018. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
De, ha nem vagy otthon elviszi oda, ahol vagy. Vagy esetleg, ha van otthon valaki ő is átveheti.
2018. aug. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Általában 2szer próbálkoznak (futárcég függő), aztán visszaviszik oda ahonnan rendelted, neked meg kiszámlázzák a felesleges postaköltséget+csomagolás díját.

Elvileg a futárnak hívnia kell kiszállítás előtt, akkor tudtok egyeztetni, de ez nem mindig valósul meg.

2018. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem szokásuk mindenhova címzett után hurcolni. Azt hivatalosan át kell irányíttatni. Kapsz telszámot, egyeztessèl velük új kiszállítási időpontot, amikor otthon vagy. Vagy vetesd át valakivel, az anyagiakat meg odaadod.
2018. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nincs ilyen központ, ahova visszaviszik a csomagokat, és érte lehet menni az értesítővel, amit bedobnak a postaládába?
2018. aug. 18. 11:11
 6/6 anonim ***** válasza:
16%
Nincs, csak a posta hagy értesítőt (MPL), senki más.
2018. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!