Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan koltozzek át a másik...

Hogyan koltozzek át a másik utcába?

Figyelt kérdés
A szomszéd utcába fogok költözni.Nagyon sok a holmim,egyedül két napig hordanak át,ráadásul lépcsőzni is kell.Nem szeretnek ilyen rövid távra teherautót bérelni.
2018. szept. 5. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Hívsz barátokat, rokonokat lehetőleg autóval és viszitek!

Mi sajnos nem tudunk menni, mert nem érünk rá.

2018. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Építs léghajót.
2018. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Tegyél ki valami nagyot és nehezet, ami nem kell már, mintha költöznél, aztán tanuld el az ötvenkilós romától, hogyan kösd fel a rometkerekű kiskocsira úgy, hogy kibírja pár kilométeren át...
2018. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Pedig ha bútoraid is vannak, akkor kell a teherautó. Abból is van kisebb, nagyobb, és a költöztetők akár 1-2 órás fuvart is vállalnak.

Hidd el, szükség lesz rá, én kétszer költöztem ugyanazon kerületen belül úgy, hogy egyedül éltem, mégis 3 szakemberrel kb. 5-6 órán át pakoltak, én pedig egyedül előtte-utána kb. egy hétig...Mindenhol dobozok, szétszedett bútorok voltak, az erkélyen, a pincében, a szobákban. Hozzáteszem, hogy az első költözésnél volt saját autóm is.

Persze, ha csak pár bőröndnyi holmid van (amit el nem tudok képzelni), akkor a baráti fuvarok is elegendőek lehetnek.

2018. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bátor Tintanyúl válasza:

Nem írtad, hogy melyik településen. :-)


Én tudok egy céget, már többször hívtam őket, 1-2 bútor szállításához és full költözéshez is. Korrektek, előre megmondják az árat, és nem drágák. Bp és környékén dolgoznak.


Nem akarok tiltott reklámtevékenységet folytatni, írj rám priviben, ha érdekel.

2018. szept. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is tudok ilyet Budapesten.
2018. szept. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!