Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Miskolcról?

Mi a véleményetek Miskolcról?

Figyelt kérdés
2018. szept. 12. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én Nyíregyházán születtem, ott éltem 18 évig, aztán Budapest 7 év, most Miskolc kb. 5 éve, és úgy néz ki, itt is telepszem le.

Alapvetően nincs gondom vele, ideköltözés előtt rosszabbra számítottam. Persze rengeteg helyen sok a buckalakó, Nyíregyháza szebb, de pl. Pest belvárosához képest kisebb a tömeg, kevesebb a kosz, sokkal jobb a közlekedés. A környéke, Lillafüred, Tapolca is szép, a belváros elmegy (maga a sétáló okés, de minden egyes kapualj, sikátor lepukkant, borzalmas és sehova nem fejlődik évtizedek, talán századok óta).


Céloktól függően, egy normálisabb környéken lakva (pl. Bodótető, Tapolca, Hejőcsaba egyes részei, Vologda), vagy akár Diósgyőri vár környéke, a para részeket elkerülve (Vasgyár, Diósgyőr nagy része, Avasi dzsungel), szerintem élhető.


Ha idehoz az élet, akkor nem kell félni tőle, én itt találtam jó állást, immáron feleséget, remélem hamarosan saját otthont is. Ha viszont több lehetőség közül lehet választani, akkor egyértelműen vannak nála jobbak.

2018. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A cigák azok Diósgyőrben (a történelmi diósgyőrben, ami Berekalja alatt található) azok nem igazán vannak. Sok ember mondja ezt, pedig itt nincs egy olyan “család” sem. A számozott, az újgyőri, meg ezek a helyek nem diósgyőr, ahogyan a kuruc és az árpád utcai panelrengeteg sem az.
2018. szept. 12. 21:38
 3/12 A kérdező kommentje:
A vár környéke és attól Lillafüred felé van Diósgyőr.
2018. szept. 12. 21:39
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Elég sok a kátrányos helyzetű sajnos...
2018. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szeretem, szép a belvárosa, a természeti környezete, jó a közlekedés.
2018. szept. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát én az újgyőritől kifelé már Diósgyőrnek gondoltam, bocs, ha nem így van. Szóval ja, rengeteg szép része van annak a résznek, meg rengeteg a putri. Miskolc ilyen szempontból nagyon vegyes, szinte utcáról utcára váltják egymást a jobb és rosszabb környékek.
2018. szept. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem Miskolcról szinte mindenkinek a dakoták jutnak eszébe...
2018. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen, elég sok a buckalakó.
2018. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Vannak jó és rossz részei egyaránt, én Miskolcon vagyok egyetemista jelenleg (itt is szeretnék élni a jövőben), semmi gondom nincs a várossal, vannak problémás részek, de azokra a helyekre nem megyek, meg persze érdemes este is odafigyelve közlekedni, de alapvetően nincs semmi baj.
2018. szept. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
EZ A MISKOLCI RAP!
2018. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!