Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Felhívnak telefonon, ha tiéd...

Felhívnak telefonon, ha tiéd a lakás vagy emailt küldenek németországban?

Figyelt kérdés

folyamatosan keresünk lakást, most már tudjuk milyen papír kell, milyen papírt kapunk, amit ki kell tölteni, tudom, hogy ha időpontot kapunk, de abba csak most gondoltam bele, hogy milyen lesz ha megkapjuk a lakást.


kapok egy emailt, h küldjem el megint az információkat, mert a főbérlő meg akar ismerni minket? vagy telefnon keresztül értesítenek? hogyan képzeljem el?


2018. szept. 17. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ahogy értelmezem makleren keresztül kersetek lakást.


Mi 6 éve költöztünk a lakásunkba, akkor is durva lakás helyzet volt, de azóta még sokkal de sokkal nehezebb lakást szerezni.

A makler megmuatatta a haázat csek nekem. Ès nagyon tetszett, elmeséltem a férjemnek, és vissza hívtam a maklert, hogy a házat megint megnéznénk, és akkor már a tulaj is ott volt. Majd akkor mondtuk, hogy haza megyünk megbeszélni a dolgot, és addig a tulajék is megtudják beszélni. Ezen a második találkozon a tulaj és mi is kérdeztünk pár dolgot. Majd mikor néhány óra múlva vissza hívtuk öket, hogy jó lenne, a ház addigra a tulaj is már hívta öket, hogy tetszettünk nekik...

2018. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!