Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vettem ma egy plédet a Jysk-be...

Vettem ma egy plédet a Jysk-ben. Minden tele lesz tőle szösszel, elektromosan feltöltődik és ráz. Visszaveszik, ha visszaviszem?

Figyelt kérdés
A blokk meg van. Nem volt olcsó. Csere nem érdekel, mégegy ugyanilyet nekem ne adjanak...
2018. szept. 26. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Legközelebb ellenőrizd az összetételét. Nem hiszem, hogy van benne természetes anyag.
2018. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Visszaveszik!
2018. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Arra van esély, hogy levásárolharad az árat. Mar ha a blokkon szereplő időn belül vagy. Vissza nem fogjak adni a penzed az biztos.

Legközelebb javaslom, hogy ellenőrizt az összetevőit. Esetleg megkérdezhetem, miből készült?

2018. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miert ne adnak vissza az arat? Magyarorszagon ez nem szokas?

De meg ha igy is van, levasarolni egeszen biztosan levasarolhatod, veszel mas fajtat vagy mas jellegu termeket.

2018. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4es. Hat Mo.on nem nagyon szokás a penzvisszadás. Levásarlást szokták felajánlani, vagy ha van vásárlási utalványuk akkor azt adnak, mert azt másnak ajándékba is lehet vinni.


Szerintem ha visszaviszed a megadott időn belül, akkor nezhetsz vmi mást helyette!

2018. szept. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!