Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerul egy tuzolto...

Mennyibe kerul egy tuzolto keszulek?

Figyelt kérdés

Nemtudom van e tobbfajta ,en arra a szabvany pirosra gondolok ,amit a hivatalos helyeken szokas latni.


Azert erdekel ,mert nalunk (nem irom le a hely nevet) van kirakva ,de semmilyen modon nincs rogzitve es kamera sincs,tehat barki ellophatna (nem akarom ellopni)

Nem eri meg ellopni vagy hogy-hogy nem repul ra senki? A csatornafedo kell az embernek ,de egy porolto nem?


2018. nov. 7. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy alap ABC-s olyan 5~6ezernél kezdődik.
2018. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy melyik mennyibe,az függ a nagyságától,és hogy mivel van feltöltve . Aztán lehet hogy az is bele van ütve kinek a tulajdona . A készülékek (újak) 5 év múlva ellenőrizve vannak,a régebbiek gyakrabban .Esetleg az ellenőrnek is kitűnne,illegálisan beszerzett készülék .
2018. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hungária körúton, szaküzletben, 7000Ft volt múlt héten akciósan egy 6kg-os.
2018. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"készülékek (újak) 5 év múlva ellenőrizve vannak"

Évente kell azokat is hitelesíttetni, konkrétan nem vagyok biztos, hogy hány évente kell töltőanyagot cserélni,nyomás próbázni, stb. de ugyan az az időkénti ellenőrzés vonatkozik az új és a régi készülékekre is.

2018. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

4 es,tűzoltókészülék ellenőr vizsgával rendelkezem .

10 évig folyamatosan csináltam is .ne vond kétségbe hogy rosszat írtam volna. Van olyan is amit csak 25 év múlva kell .Co gáz oltók .

2018. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Akkor ezek szerint a szerencsenek koszonheto ,hogy nem viszik el 😃
2018. nov. 7. 20:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Neten keresztül bármit kamuzhatsz, hogy mit csináltál.

De ha valóban azt csináltad akkor nem írnál hülyeséget.

Minden készüléket évente ellenőrizni kell.


De hogy ne csak alaptalanul irkáljak a lenti linken meg lehet nézni . ( kb az oldal 3/4-nél van egy táblázat ott le van írva mikor milyen időközönként kell ellenőrizni).

[link]

2018. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sima háztartásoknál nagyon ritkán van tűzoltókészülék ahol kötelező ott meg nem fognak kéz alól venni mert az árát le tudják írni az adóból.

Ezért igazából nincs is rá kereslet, hogy megérné ellopni.

2018. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2018. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Saját részre nyilván szoktak lopni néha az emberek. Én is tudok olyant, aki egy bányaüzemből (közút mellől) lopott magának a műhelybe. Ott is csak ki volt rakva egy nyitott fémszekrénybe. Nem vizsgáztatja, hanem jó, ameddig jó, de legalább addig van neki.

Szerintem a Jófogáson is árulnak lopottat.

Csatornafedelet összetörve el lehet adni ócskavasnak (hivatalosan nem lenne szabad átvenni, de sok átvevő szintén rízbűrű, nem törődik ezzel), a piros készülék viszont virít a többi fém között, ráadásul ha felrobban rakodás közben, mikor a markoló összenyomja, abból nagy balhé lehet, ezért nem veszik át ócskavasnak.


Azt meg tudom erősíteni, hogy nálunk a cégnél évente ellenőrzik mindet, többféle töltettel és méretben vannak.

2018. nov. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!