Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ablak nyilasanak beallitasa...

Ablak nyilasanak beallitasa lehetseges?

Figyelt kérdés

Azt szeretnem megoldani igy telre, hogyha bukora van az ablak allitva akkor ne nyiljon ki ennyire. Ennek az oka az lenne hogy haloszobaban az agy egybol az ablak mellett van es mivel haloszobank elegge kicsi ezert nyitott ablaknal szoktam aludni de telen ez nem epp a legkellemesebb mivel hamar athul igy az egesz szoba. Probaltam hogy a nyito es buko koze teszem a kilincset de sajnos akkor szinte ki se nyilik tetejen kicsit csak de minimalis par mm:(

Azon gondolkodtam hogy mivel igy bevan melyitve az ablak akkor teszek valamit a falra ami majd megakadajozza az ablak tovabbi nyilasat. Szerintetek? Remelem eleg erthetoen irtam le. Koszonom szepen


2018. dec. 11. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Bukó funkcióban szokott lenni résszellőző funkció, ha beállítod a kilincset, akkor az első pár mm-nél megszorul. De ilyesmit írtál is, hogy az nem elég.

Hát ütközőt dűbelezni a falba nem egy elegáns megoldás, de működhet...

Nem tudod a háló ajtaját résnyire nyitva hagyni?

2018. dec. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Meg azis megoldas esetleg, hogy az ajtot nyitvahagyom csak jobb lett volna ha friss levego jon be.:/ De koszonom a valaszt!!
2018. dec. 12. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!