Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti melyik huzatot vennétek...

Ti melyik huzatot vennétek meg? Milyen tapintása van? Melyik a kényelmesebb az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


25 éves férfi vagyok, szóval kérem hogy nagyon egyszerű válaszokat adjatok, mert nagyon fogalmatlan vagyok.

Lényeg hogy kényelmes legyen.


2018. dec. 22. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
A kreppet nem kell vasalni, sőt nem is szabad.
2018. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És mi az a krep? Kényelmes az?

Nincs vasalóm, meg nem is vasalnám.

2018. dec. 22. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Harmadikat, ami rózsás. Az első nagyon Győzikés a zebramintával.Vagy a második is jó.
2018. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, csak a legelső képeket néztem meg, van többféle is:D
2018. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pamutpárti vagyok, úgyhogy azt javaslom. Minden évszaknak megfelel, nem szükséges vasalni, nem kényes. Pont pasiknak való.
2018. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az összetételét nézd: az első 100% műszál, ezt úgy mindenben kilőném, kellemetlen érzés is lehet egy idő után (nekem egyből az lenne), a 2. linket venném, azt 100% pamutnak írja, nem vennék erős színt, hátha fog (én értek az anyagokhoz, nem tudom másképp leírni, az egyetlen kikás huzatomat eladtam, a leve is ment és kellemetlen volt, nekem régebbiek vannak, van véleményem a mai textiliparról, nem vennék ilyet, de mindegy mert nem tudok neked helyette mást ajánlani).

A krepp eredetileg egy hűvös anyag volt, ami nyárra jó, keményebb, nem olyan puha, nem melegít annyira, és sztem igényel vasalást. Ma még műszálasabbak.

100% pamut amúgy már nincs, minden kevert szálas, és ha nyugat-europai anyag lenne 15 ezerbe kerülne. Na, ebben benne van minden keserűségem a mai textilekről.

Neked a kettest ajánlom ezekből.

Egyébként : bemégy a boltba, ha tudod megtapizod, a 100% pamutból a legszebb, legfinomabb tapintásút, ami nem erős szín, megveszed.

2018. dec. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csakis pamut. Krepp szerintem kényelmetlen.
2018. dec. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!