Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeged és Budapest miben...

Szeged és Budapest miben egyforma?

Figyelt kérdés

Melyik várost szeretitek jobban és miért?

Melyik a szebb??


2010. jún. 28. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt átszeli egy-egy folyó a Tisza illetve a Duna. Szegeden tisztább a levegő. Budapesten nagyobb a kínálat ha vásárolni akarsz. Szegeden szokott lenni a SZIN. Szegeden a legszebb a Dóm tér. Szegednek sajátos hangulata van.
2010. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem sok mindenben(az első válaszoló nagyjából leírta) Bp-t útálom, Szegedet szeretem!
2010. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeged szebb,nem olyan mocskos és büdös mint a főváros.
2010. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőben jártam egyetemre, Szegedet sokkal jobban szerettem, mert ott a diákság a város lakosságához képest elég tekintélyes létszámú, lényegében év közben egy diákváros az egész. Ha például bulizni támad kedvem este tizenegykor, nem kell nekiállnom szervezkedni, embereket hívogatni és győzködni, elmegyek valamelyik "szokásos" helyre, és tuti találok ismerőst. Ez Pesten nem így van, itt csak kicsike pontocska vagyok a tömegben, ha nem szedtem össze a barátaimat, akkor nem is érdemes próbálkozni. Nem azért, mert "még nem szoktam meg", évek óta húzom már itt. Amint lehet, lelépek majd.
2010. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!