Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fürdőszoba előkészítése...

Fürdőszoba előkészítése burkolásra nálatok hány napot vett igénybe, és mennyi volt ebből a burkoló munkadíja?

Figyelt kérdés
Csak a munkadíj érdekel!

2018. dec. 30. 19:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

"Tehát millió más ember is gond nélkül kifizet (jó munkát feltételezve) napi 50.000 forintokat burkolóknak/festőnek?"


Nem, milliónyian nem, de sokan igen. Te miért fizeted ki?

2018. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"De sokan igen."


Tehát akkor ez nem egyszeri eset, és nem vérlázító árazás. Köszi!


"Te miért fizeted ki?"


Mert ajánlások alapján jó munkát végzett szinte mindig. Én sem csalódtam benne! Úgymond "nekem" megérte.


Csak nem tudom másnak (ha nem is mindenkinek) úgyszint megérné-e ilyen napi "lenyúlással"? (Ismétlem, nekem nem volt lenyúlás, örülök, hogy jó szakembert választottam!)

2018. dec. 30. 21:05
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

"Tehát akkor ez nem egyszeri eset, és nem vérlázító árazás."

Már hogy lenne vérlázító árazás. Ha tisztességes munkát végez, számlát és garanciát ad, akkor ez korrekt ár!

2018. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Valaki havi 90.000 forintot keres. Valaki meg két nap alatt ennyit. Ebből indultam ki.

De ha sok embernek ez ok, akkor nekem is. Nekem igencsak megérte! :)

2018. dec. 30. 22:33
 15/18 anonim ***** válasza:

napi 50? nem is sok

nálunk a kőműves fél8-tól délig dolgozott általában, és változó díjat kért, kiszámolt m2 áron, rajta múlt, hogy mikor, hány nap alatt végez, de gyorsan dolgozott, és egy ideig egész jól is, bár csak utólag derül, derült ki, hogy voltak hibák, amit nekem kellett javítani. Sajnos az iparosokkal az a tapasztalatom, ha az ember nem áll mellettük egész nap, nem azt csinálják, amit megbeszéltünk, utolsó munkájánál is ez volt, akkor 70e lett volna a díja pár órás melóért, de akkor vérlázítóan nem úgy csinálta, végül is nem kellett elzavarni, még ő sértődött meg, és elhúzott, persze pénz nélkül.

2018. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is az értékes hozzászólást! Ment a zöld kéz!


Az azonban nagyon érdekelne, hogy egy kőműves, vagy esetleg burkoló mit tud pár óra alatt ilyen durván elrontani, hogy 70000 forintért ilyen kontár munkát hagy maga után hátra?


Vagyis mik lehetnek egy-egy munka buktatói?

2018. dec. 31. 11:50
 17/18 anonim ***** válasza:
úgy volt hogy egy átjárót kellett volna csinálni régi és új helyiség között plusz egy ablakot berakni, befalazni volt ajtót. Első nap addig jutott, hogy nem tégla fal volt a bontani való, hanem beton alap, 1,8 méter magasan, és 1/3 nál feladta. Kivettem egy véső gépet és kivéste, véstük, másnap jött, hogy befejezze, persze a 70 helyett 50 ért, mert ugye kölcsönzés munka stb, mínusz. De...nem véstük ki pont akkorára, 5-10 centi hiányzott a megbeszélt szélességből. erre azt látom, hogy falazza az átjáró oldalát, nem igazítja ki, így kb 15-20 centivel keskenyebb lett volna, többször szóvá tettem, meg hogy mi az oka, a hiltije szervízben, mondom hozzak egyet a kölcsönzőből, ne mert nincs ideje megcsinálni, de 10-kor, addig ment a szóváltás, hogy összepakolt és elment.
2018. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

parom burkolo,sokszor irom az arajanlatat.

mindig mas,fugg a munka milyensegetol.igy lehet 3000ft os m2 ar es lehet joval tobb is.

egyedul dolgozik vagy tobben mennek,kell e bontani,mennyit kell kiegyenlitozni,vagni,vesni,faragni.milyen mintaban,milyen csempet/lapot rakatsz.

egy kissebb furdo sokszor dragabb mint egy szep nagy.

az sem mindegy,hogy epitett zuhanyzo van e,vagy kesz.

volt mar,hogy 3 napig dolgozott egy furdon mire 4.nap elkezdte a konkret burkolast,es olyan is volt,hogy elso nap vegzett az elokeszitessel.

a megrendelo igenyessegetol is fugg.

szerintem nem lehet igy pontos adatok nelkul,latatlanban realis arat mondani.

2018. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!