Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Savval károsított, elcsúfított...

Avada0 kérdése:

Savval károsított, elcsúfított krómozott csaptalepet mivel tudom javítani, ha lehet?

Figyelt kérdés
Sajna egy családtag ügyességének köszönhetően ocsmány foltos lett a csap némi sav folyatással. Lehet-e ezzel kezdeni valamit. (Remélem nem lett lemarva a teljes krómréteg)

2019. jan. 25. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Semmit. Ott már nem lesz soha a rėgi. Vagy marad ahogy van, vagy csere.
2019. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Csere. Én is balphaszkodtam sósavval a krómozott mosogatótálcán, az már örökre matt marad azon a részen.
2019. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Azzal már semmit, cseréld le.

Mi így jàrtunk, mai napig nem tudjuk mi a franc marta meg, de pàrom rühelli ha valami nem szép/esztétikus, pillanat alatt vàgta ki a hàzból a 30.0000-es csaptelepet.


Én eleinte próbàlkoztam krómtisztítóval, nem hasznàlt.


Azt sajnos cserélheted le.

2019. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Elzárod a vizet, leszereled és elviszed ide:

[link]

Olvasom, hogy csaptelep komplett krómozása 5-6000, minimum vállalási ár 3000 Ft.

Amennyiben egy tuti csaptelepről van szó és nem kell 30ezret kiadni egy másikért.


[link]

2019. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3milliós csaptelepet csak úgy kidobni..😏😂
2019. jan. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Természetesen elírtam.

30.000 forintos.

2019. jan. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!