Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen boltban tudok venni kanócot gyertyához és üveget amibe bele tudom önteni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gyertya, kanoc, diszuveg

febr. 11. 22:31  Privát üzenet  

A válaszok
Gazdabolt.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 11. 22:37 Privát üzenet

Vagy hobbibolt. Vagy net: [link]

Milyen üvegre gondoltál amúgy?

Én gyerekkoromban mindenféle rossz izzók csavaros részét bontottam meg, kitörtem belőlük mindent, hogy csak a csupasz üvegek maradjanak, és ezekbe öntöttem színes gyertyákat. Aztán szilárdulás után óvatosan összetörtem az üveget.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 14. 17:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol kaphatok DIY gyertyához kanócot?
Bocs a teljesen amatőr kérdésért, de milyen boltban keressek cipőszagtalanító spray -t?
Melyik boltban vagy milyen egyéb helyen éri meg konyhai szemetest venni? Hány literes legyen?
Sos! Karácsonyi koszorút hogy lehet készíteni házilag boltban vett díszek nélkül? Nem olyat amin gyertya van hanem csak dísznek valót.
Vettem egy orchideát, de nem láttam a boltban, hogy le van vágva a legalsó levele (friss vágás). Lehet baja később? Egyik oldalt csak egy levél van
A kéményes gázbojlereknél miért van az a megkülönböztetés -ZÁRTRENDSZERŰ- a termékleírásoknál ugyanazon típusnál csak másik boltban, (80 literes Hajdu kéményes gázbojler)...

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!