Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hungarocell-t melyik szemétgyű...

Hungarocell-t melyik szemétgyűjtőbe tegyem?

Figyelt kérdés
Amit térkitőltőnek használnak különféle műszaki termékek dobozában hungarocell-t nem tudom mire felhasználni, ráadásul "megörököltem"!-A házi kommunális szemétbe tegyem? vagy a szelektív papírba?-vagy a szelektív pet palackok közé?

2019. márc. 9. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kommunális hulladékba tedd, szelektívbe semmiképp.
2019. márc. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kommunális gyüjtőbe vidd, de nem mindenhol veszik át, így sokan elássák vagy eltüzelik, mert sehol nem lehet leadni (még pénzért sem)
2019. márc. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát ja! eltüzelni nem tudom itt a társasház udvarán,a gázcírkóba sem tehetem,meg szerintem az égésterméke meg szennyezi a levegőt.saját szemetébe fog az emberiség belefulladni!
2019. márc. 9. 08:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a szelektívbe nem mehet, mert nem megoldott az újrahasznosítása. Simán a kommunálisba, vagy ha van a közeledben olyan hely, ahol a veszélyes huadékot is le lehet adni, oda elviheted. Nálunk legalábbis ott átveszik.
2019. márc. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a hulladékudvarban ingyen átveszik, mint minden veszélyes hulladéknak minősülő dolgot, valami mennyiségi korlát alatt. Pont a héten akartam elvinni, csak nem értem rá, így eltolódott jövő hétre.
2019. márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!