Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Egyéb kérdések

A kérdés

Nem lobban fel az őrláng (gáz-őrláng), amikor megnyitom a melegvizet, hogyan lehetne helyreállítani?

Az őrláng nem aludt ki, viszont egyik pillanatról a másikra (használat közben) elkezdett nem működni. Nem lobban fel, hiába nyitom meg bármelyik csapot.

Érdemes lehet lekapcsolni, majd felkapcsolni?

vagy esetleg a fellobbanási erősséget szabályozni?

előre is köszönöm

márc. 15. 16:33  Privát üzenet  

A válaszok
Tudom, hogy elcsépelt, de hívj szerelőt. A membránszelep vízköves.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 15. 16:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi! Tudsz ajánlani szerelőt? Illetve kb mennyibe kerül ?

# 2/3Időpont márc. 15. 16:43 Privát üzenet

Olyan 10-15e körül, anyaggal, kiszállási díj még 2-5e.

[link]

Válassz egyet a lakóhelyed környékén.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 15. 16:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem marad meg az őrláng a FÉG MV-21 típusu átfolyós gáz vízmelegítőben mi lehet a baj?
Szieszta gáz kályha? A készülék 2 éves. Probléma őrláng állásba begyújtja az első panelt? Második gond 3-as üzemmódban kb másfél óra múlva elalszik? Utána vissza lehet gyújtani...
Parapetes konvektornál, egy kis idő után csak az őrláng ég az első üvegen benézve. Ez normális?
FÉG V4 átfolyós vízmelegítő egy ideig elzárás után borzasztó hangosan kattogott, ezért csak addig kapcsoltam be a gázt, amig tusoltam, de mostmár az őrláng se gyullad be?
A nyílt égésterű gázkazánomban felfűtéskor gyakran kialszik az őrláng (ebben a hónapban már kb 20x gyújtottam újra), a kéményből pedig jön vissza a meleg levegő, miért van ez?
Mi pontosan az őrláng szerepe a gázkazánban?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!