Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet venni erkély korlátr...

Hol lehet venni erkély korlátra védőt, amitől nem látni be és a napot is lefogja?

Figyelt kérdés
2019. márc. 30. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Feltételezem te azért szeretnél kilátni, mert amúgy a lópokróctól az OSB-lapig akármi lehet. Szerintem neked valami sűrűbb apácarács kell, ilyesmi (csak olcsóbb):

[link]

2019. márc. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azokra gondolok amiket tipikusan panel erkélyeken látni, manapság egyre gyakrabban.

Olyasmi műanyag, mint egy ponyva. Mindenhol vizszintes csíkosat látok. Mondjuk az pont nem tetszik.


Illetve egy helyen láttam olyasmit amit linkeltél. Kb 10 cm-es rácsok, rajta pedig zöld műlevelek. Nagyon aranyos és árnyékot is ad.

2019. márc. 30. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Beírod a gugliba, hogy belátásgátló, oszt válogatást a képek között.
2019. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pl. ez?

[link]

2019. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szokott lenni még a Lidl-ben, Aldiban is, de az időszaki termék.

Viszont kapható az Obiban.

[link]


[link]


Praktikerben:


[link]


[link]

2019. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én évtizedek óta ilyet használok, 6-8 évente cserélem le, ha már nagyon "megette" az időjárás. Vékony drótszállal szorosan az erkélyrácshoz lehet fogatni, gyakorlatilag láthatatlanul. Nem cserélném semmi másra. Természetes hatású, tökéletes a "fedése": [link]

Méterben is lehet kapni. Déli fekvésű erkélyem van, reggeltől estig tűzi a nap, de így is baromi sokáig bírja.

2019. ápr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!