Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pont hajnali 1kor bekapcsol a...

Pont hajnali 1kor bekapcsol a légkondi?

Figyelt kérdés
Szóval,tegnapelőtt egész éjjel fennt maradtam, mert úgy is korán kell kelni, és akkor inkább már nem is alszok. És az első az volt, hogy pont 1:00kor elkezdett ki-be kapcsolni kb 3szor a légkondi. Amúgy meg távirányítóval lehet csak be/kikapcsolni. A másik, úgy 2 körül hallottam hogy a hosszabbítónak a gombja lekapcsolt, a világítása is, és lersze az áram is, (és igy persze a wifi is.) Es utána hallottam hogy visszakapcsolt,és ismételten a világítása is... ezt a konyhába is hallottam. Ez még 2× megtörtént. Apát felebresztettem, erre ő azt mondta áram szünet... de hát láttam is és hallottam is hogy lekapcsolt a hosszabbító gombja. Aztán a masik, hogy ez már 3× megtörtént,hogy senki nem volt otthon, és a szemem sarkából láttam, hogy mintha egy ember mozgott volna. Ma is ez volt délelőtt, tudjátok olyan mint amikor egy ember elmegy vagy mozog, és látod, meg érzed a szemed... ezek most hogy...??
2019. ápr. 3. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Az ELMŰ-nek van egy saját szellembrigádja.

Csak eddig titkolták.

Most lebuktak, hogy te erre is rájöttél....

2019. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Tulajdonképpen, hozod az oldal színvonalát...
2019. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha te voltál annak idején a legéletrevalóbb a sok kicsi spermium között,

vajon milyen lehetett a többi??

:)

2019. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Ezt az ezotéria kategóriában meséld el, sikered lesz vele, talán még barátokat is szerzel!
2019. ápr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
A normális ember ilyenkor villanyszerelőt hívna, mert nyilván gond van a hálózattal. De te keress nyugodtan szellemeket és várd meg míg leég a ház, aztán fogd rá a halott szomszédra, mert nyilván nem a te hibád, hogy hülye vagy...
2019. ápr. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

A legjobb:

"de hát láttam is és hallottam is hogy lekapcsolt a hosszabbító gombja. "

És ezzel magyarázod, hogy nem lehetett áramszünet. :-) Miért is? Láttad "billenni" a kapcsolót? Vagy csak hallottad a kapcsolás hangját, esetleg a jelzőfény kialudt?

2019. ápr. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Posztoló, nálunk megőrülnél. Nálunk hajnalban beindul magától a mosógép. Vagy vasárnap délután, amikor még otthon sem vagyunk. Van egy dekorvilágítasunk az ablakban. Random időpontokban kapcsol ki és be. Sőt! A mosógatógépünk is hajlamos hajnalban, amikor még alszunk elindulni. És mi így élünk, és szeretjük. (Mielőtt egy teljes szellemhadsereget vizionálsz: időkapcsoló. Használjuk. Nálatok csak puszta áramkimaradás/áramingadozás volt.)
2019. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!