Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egyszintes vagy kétszintes...

Egyszintes vagy kétszintes családi ház? Miért?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 14:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kétszintes. Mi az, hogy miért? Mert nem fejtetted ki a kérdést, nem tudom, mire vonatkozik a miért...

Nekem milyen van, az a kérdés? Te milyet szeretnél, az a kérdés?

2010. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy egyszintes vagy kétszintes családi házat választanál-e inkább, és miért azt?
2010. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Második vagyok, amúgy nekünk másfélszines van :D

Szóval nincs meg a második szint, hanem szinteltolásos a ház. Én szeretem :)

De ha választani kellene akkor inkább kétszintes.

2010. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kétszintes.Hogy miért? Mert.Mert nekem az jobban tetszik, de most attól, hogy ezt tudod, neked is jobban fog tetszeni a kétszintes? Nem igazán látom a kérdés értelmét sajnos.....
2010. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szivem szerint kétszintes, mert jobban tetszik.

Mivel van pici gyerekem, ezért az egyszintes házat választanám, mert mindig attól félnék, hogy esetleg leeshet

2010. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyszintes. A szüleim és az anyósom is többszintesben laknak, mi egyszinteset építettünk. Oké, hogy most jó, mert még bírjuk a lépcsőzést, viszont látom anyukámat, és anyósomat is szenvedni, amikor mondjuk fel kell menni kiteregetni, vagy megágyazni a hálóban. Szóval mi gondoltunk arra, hogy mi lesz, ha már 60-70 évesek leszünk, és nem bírunk lépcsőt mászni.
2010. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyszintes. Először is azért, mert én már zuhantam le a lakkozott lépcsőn, amikor zokniban éjjel mentem le egy pohár vízért. Másodszor azért, mert sokkal jobb a hőszigetelése, alul ugyanis föld van. Akinek kétszintes háza van, mind panaszkodik, hogy meg lehet főni a felső szinten. Lenn meg ugye temperálja kicsit a levegőt, hogy a padló alatt a föld van. Én nem akarok légkondit, földszintes háznál nyáron árnyékolással meg lehet oldani, hogy hűvös legyen, emeletesnél nem.
2010. júl. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekünk kétszintes van, felül kellemes klimával, falhűtés van, a csövekben lévő vizet nyáron a fúrt kút vizével hűtjük és falhűtés van igy, szabályozott. Tehát nálunk télen-nyáron 24 fok mindenhol. Ilyen egyszerű...

És az emeleten csak a gyerekek szobái vannak, a szülői háló a földszinten, igy ha 60 éves leszek, fel se kell mennem. Ez is ilyen egyszerű.

2010. júl. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szerencére az utolsó 4 válaszoló értette mit akarok kérdezni. Köszi.



Esetleg ha tetőteres?

2010. júl. 8. 22:22
 10/16 anonim válasza:
Kétszintes, mert gazdaságosabban fűthető ugyanaz a lakható terület mint a szétterülő ház esetén..
2010. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!